Święta i tradycje
7 osób
Moderatorzy:
    Agata Ola
Autorzy strony:
    Agata Ola
Subskrybenci:
    bt Ola SKIP Agata Antisaina AgnesO ruda

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: wszyscy
Moderacja: tylko niezaufani
RSS RSS
Zarejestruj się

28/12/13 od AgnesO
W temacie: ŚWIECKIE ŚWIĘTA I TRADYCJE

Sylwester w Warszawie

Pewnie większość z Was jeszcze nie wie, gdzie spędzi tegorocznego Sylwestra. Ja od kilku lat przestaję traktować ten dzień jako szczególnie wyjątkowy i nigdy nie zmuszam się do wielkich wyjść i imprez. Właściwie dwa ostatnie Sylwestry spędziłam w łóżku z filmem. Nie znaczy to jednak, że nie jestem zainteresowana planowaniem, jeśli tylko nastrój sprzyja mnie i moim znajomym.

Jestem fanką domówek i na taką też imprezę wybiorę się w tym roku. Natomiast dla tych, którzy spędzają 31 stycznia w Warszawie, wolą imprezy klubowe i chcą potraktować Sylwestra jak weekendowe wyjście, z jedną tylko zmianą - szampanem o północy i nie wydać przy tym majątku, warszawskie kluby proponują swoje eventy. W klubie 1500m2 na Powiślu odbędzie się Freak Show - impreza w klimacie kiczowatych horrorów. Mile widziane stroje wieczorowe i przebrania. Za to Cafe Kulturalna w Pałacu Kultury, zaprasza na pierwszą w tym miejscu, sylwestrową imprezę organizowaną przez grupę Łowcy. Temat przewodni to tropiki.

Feuerwerk Raketen Feuerwerk Raketen (http://pl.wikipedia.org/wik...)

Jeśli jednak planujecie imprezę domową, a nie macie pomysłu na atrakcje, zawsze fajnym rozwiązaniem jest motyw przewodni albo po prostu impreza przebierana. Zabawa gwarantowana, przecież każdy lubi wcielać się w postać kogoś, kim nie jest na codzień:) Ogrom inspiracji na tę okazję można znaleźć na partybox.pl. Strona oferuje stroje, peruki i gadżety imprezowe. Można znaleźć najróżniejsze przebrania, od pralek i warzyw, po gwiazdy muzyki pop. Nawet jeśli nie zdecydujecie się na kupno, znajdziecie tam mnóstwo inspiracji.

Jak co roku w Warszawie odbywa się też Sylwester miejski. Tym razem jednak nie pod Pałacem Kultury, a na błoniach Stadionu Narodowego. Propozycja dla tych, którzy nie mają pomysłu na imprezę, a chcieliby poczuć dość przaśny, ale wciąż bardzo sylwestrowy klimat. Więcej informacji na oficjalnej stronie Stadionu Narodowego.

Ostatnio komentowane na stronie:
07/03/2014 AgnesO

Dzień kobiet, dzień goździka

3 komentarze, ostatni z 08/03/2015 od pinot
31/10/2013 Ola

Święto Zmarłych po meksykańsku

4 komentarze, ostatni z 31/10/2014 od pinot