Między programami
7 osób
Moderatorzy:
    Antisaina
Autorzy strony:
    MarcinM Antisaina Marzena
Subskrybenci:
    Ola Marzena Agata Atavus Antisaina AgnesO ruda

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: wszyscy
Moderacja: tylko niezaufani
RSS RSS
Zarejestruj się

19/06/14 od Marzena
W temacie: Reklama

Reklama farby

dla każdej z nas

Reklamy, a właściwie aktorzy, którzy w nich grają często dobierani są tak, abyśmy się z nimi mogli utożsamić. Chodzi o to, by wzbudzić w nas poczucie, że ten produkt jest również dla mnie. Nowa kampania Garnier została stworzona właśnie w taki sposób. Pokazane zostały trzy różne wiekowo i charakterologicznie kobiety, który użyły trzech różnych farb do włosów.

Najmłodsza z nich zawsze walczyła z "mysim blondem". Ile razy słyszałam to od swoich koleżankek- muszę zrobić coś z tym kolorem, bo ten jest totalnie nijaki. I właśnie tym chcieli zagrać producenci koloryzując dziewczynę na nienarzucający, ale ładny kolor.

Druga dziewczyna- nieco starsza, trochę karierowiczka, miłośniczka mody, która poprzez odważne rozwiązania wychodzi naprzeciw nowym trendom kolorystycznym. Reklama trafia więc do drugiej grupy odbiorców- kobiet, dla których moda jest naprawdę bardzo ważna i lubią wyglądać dobrze na codzień.

Trzeci spot skierowany jest do kobiet zapracowanych, wiecznie zabieganych, którym zaczynają pojawiać się pierwsze siwe włosy. Ale kiedy znaleźć czas, żeby zadbać o swój wygląd i kondycję swoich włosów? 

Jak widzicie reklamy zostały stworzone tak, aby każda z tych "trzech grup kobiet", znalazła coś dla siebie. Myślę, że większość z nas może przypisać się do jednej z nich. Do reklamy nie wzięto profesjonalnych modelek, tylko kobiety, które możemy spotkać na ulicy, tak abyśmy czuły, że ta farba jest również dla Ciebie czy dla mnie.

Ostatnio komentowane na stronie:
13/06/2014 Marzena

FIFA World Cup

i reklama McDonald's
5 komentarzy, ostatni z 20/06/2014 od Marzena
26/05/2014 Marzena

Pomysł na reklamę

linii lotniczych
6 komentarzy, ostatni z 27/05/2014 od Marzena
17/04/2014 Marzena

Reklama Kia Soul

postawiła na chomiki
2 komentarze, ostatni z 17/04/2014 od Marzena