Smakowało mi
8 osób
Moderatorzy:
    pinot

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: wszyscy
Moderacja: po publikacji
RSS RSS
Zarejestruj się

Browar w Toruniu

O browarze przy ul. Sczytnej mogliśmy czytać ostatnio tutaj. Chciałabym jednak przybliżyć Wam trochę to miejsce, ponieważ faktycznie wyróżnia się wśród toruńskich lokali.

(Joanna Cudziło)

Jeśli nie byliście wcześniej w tym miejscu to na początek warto zamówić zestaw degustacyjny (4 x 125ml) aby spróbować każdego z czterech rodzajów piwa przed zamówieniem normalnej wielkości kufla. Do wyboru- Olbrach Pils, Śmietanka Toruńska, Piernikowe Piwo oraz Piwo specjalne. Pół litra piwa w granicach od 8zł do 12zł więc przystępnie.

(Joanna Cudziło)

Jak już wyzwanie wypicia tylu rodzajów piw zostało rzucone to nie można zapomnieć o czymś do przegryzienia. Przekąski wzięliśmy dwie- skrzydełka oraz krążki cebulowe- cena dobra jak na taką ilość, ale jedzenie naprawdę przetłuste.

(Joanna Cudziło)

Na koniec zaskoczył nas chłopak z wiolonczelą na pierwszym piętrze. Atmosfera tego miejsca miła, miejsca do siedzenia stylizowane na wielkie beczki, w których zostały wycięte dziury, w których można usiąść. Ogólnie miejsce trzeba ocenić na plus i faktycznie wpisać jako obowiązkowy element podczas pobytu w Toruniu.

Mówi się o tym we wpisach (lub komentarzach do nich):


Ostatnio komentowane na stronie:
07/07/2013 pioter

Obiad

w Soul Kitchen
1 komentarz z 03/05/2022 od Chris888
05/11/2013 pioter

Bar Przystań w Sopocie

14 komentarzy, ostatni z 27/07/2016 od izmi
11/02/2014 Ola

Chinkali

gruzińskie pierogi
7 komentarzy, ostatni z 14/04/2016 od Mis_Paskownik