Autor maria
subskrybuj autora
(subskrybuje: 1 osoba)

subskrybuj autora, jeśli chcesz otrzymywać informacje o jego nowych notatkach.

Wpisy:
Notatki 37 (+116/-0)
Komentarze 15 (+0/-0)
RSS RSS
Zarejestruj się

31/05/12 publiczna

Koncerty Gośki Andrzejewskiej

Gosia Andrzejewska - wszechstronna i energetyczna artystka

Gośka Andrzejwska jest niesamowicie energetyczną i wszechstronną  wokalistką  - oprócz alternatywy, zajmuje się też muzyką w klimacie lat  20,30 i 40tych. Śpiewa utwory Edith  Piaf, ale również Ordonki, Minnelli, Fogga, i innych. Często występuje na scenie artystycznej w teatrze Rampa, gdzie również jest aktorką. (Możemy oglądać ją na przykład  w fantastycznej komedii "Szofer Archibald" w teatrze Rampa). W zeszłym miesiącu Gośka miała świetne koncerty "The Beatles Soul", podczas których śpiewała utwory Beatelsów.

(Gośka Andrzejewska)

Gosia podczas Recitalu Z Serca Płynącego Gosia podczas Recitalu Z Serca Płynącego (mat pras)

"Kiedyś ktoś o mnie powiedział: „Ty w ciele masz rock'n'rolla, w głowie jazz a w sercu Edith Piaf”. Klimat dawnych lat, tego płynącego dźwięku ze starego adaptera płyt winylowych wcale nie tak dawno wypełnił moje wnętrze muzyczne." - Gośka Andrzejewska.
 

Gośka podczas koncertu Gośka podczas koncertu

 

Gośka jest też wokalistką i autorką tekstów alternatywnego zespołu "Radioaktywny świat", który powstał w październiku zeszłego roku, i od tego czasu koncertował wiele razy w Klubie Rampa, w klubie Harenda, w Indecksie, FonoBarze i innych. Gosię wspierają - na skrzypcach: Karol Chyliński, na gitarze: Wojtek Sokołowski, na basie: Marek Korwin-Szymanowski i na perkuskji: Tomek (Busz) Rękawek. Najbliższy koncert Radioaktywnego Świata już w niedzielę na Dniach Ursynowa o 14.

"Wszystko zaczęło się ,od Henri'ego Becquerela i prześwietlonej kliszy z jego kieszeni... potem było już tylko gorzej w czasach kiedy radioaktywny pył z wysp Bikini rozsiewał się nad atolem wysp Marshalla. Jimi Hendrix oraz jemu podobni tworzyli pierwsze gitarowe dźwięki, dźwięki naszej inspiracji. Inspiracji która zamąciła nam w głowach, tak powstała chęć opowiedzenia wam, naszej wizji Radioaktywnego Świata."
źródło: Radioaktywny Świat, www.facebook.com/radioaktywna.gos.gos

więcej informacji:
www.facebook.com/RadioaktywnySwiat
www.facebook.com/events/310985388922869/
www.fabrykazespolow.pl/baza-zespolow


  • Koncert Zespołu Radioaktywny Świat Koncert Zespołu Radioaktywny Świat (Gośka Andrzejewska)