Droga. Byle tania.
6 osób
Moderatorzy:
    Agata mrtswtk

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: wszyscy
Moderacja: przed publikacją
RSS RSS
Zarejestruj się

31/05/12 od maria

Carpooling

Sposób na podróżowanie by było taniej, łatwiej i weselej.

Carpooling, znany też jako e-autostop, jest sposobem na podróżowanie, myślę że wartym zapoznania się, zwłaszcza ostatnio, kiedy benzyna jest naprawdę droga i przejazdy zaczynają dużo kosztować. A bardzo często się zdarza, że jeździmy, mając dwa, trzy czy więcej miejsc wolnych w samochodzie. dlatego powstał serwis internetowy: www.carpooling.pl/

Jest to przestrzeń, gdzie po zalogowaniu, można z innymi użytkownikami umówić się na wspólną podróż, ustalić dokładnie trasę, koszty i inne warunki, takie jak - czy wolno palić w samochodzie (co wydaje się mało istotne, ale myślę, że warto zwrócić uwagę na takie szczegóły, by nie było niepotrzebnych spięć w przyszłości).

Ogłoszenia można zamieszczać zarówno jako kierowca i pasażer, serwis jest bardzo czytelny, także wypełniając odpowiednie rubryczki i klikając parę razy, można bardzo łatwo znaleźć idealnie dopasowaną ofertę, więc wystarczy już tylko umówić się na wspólną podróż!

Więcej informacji:
www.carpooling.pl/

Serwis ma również swój fanpage na facebooku ( i jest całkiem popularny - 18 tys. fanów) także można regularnie śledzić, co się na nim dzieje.
www.facebook.com/carpoolingPL

Mówi się o tym we wpisach (lub komentarzach do nich):