7 fotografii
159 osób
Moderatorzy:
    pioter Ola ruda
Subskrybenci:
    pinot Chris888 pioter pictori colgen IDB roxa Grzania przybor jacek.bralski Diabella kajtson
pokaż więcej

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: wszyscy
Moderacja: po publikacji
RSS RSS
Zarejestruj się

20/07/14 publiczna
W temacie: KONKURS "7 fotografii z wakacji"

Konkurs fotograficzny "7 fotografii z wakacji"

Czekamy na Wasze prace do 30 września 2014

Opowiedz zdjęciami wakacyjną przygodę, miejsce lub wydarzenie. Jak chcesz - dodaj kilka zdań opisu. W jednym zestawie możesz przedstawić minimalnie 3 zdjęcia, a maksymalnie 7. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy, że opublikujesz zestaw zdjęć wakacyjnych na stronie "7 fotografii" w temacie Konkurs "7 fotografii z wakacji".

-> Opublikuj zdjęcia konkursowe

Interesują nas nie tylko miejsca popularne, lubimy również te mniej znane. Krajobrazy, obiekty, zdarzenia. Nie interesują nas zdjęcia pamiątkowe z wycieczki na „tle”. Cenimy jakość zdjęć, ale jeśli masz zdjęcia tylko z telefonu, to również  i Ciebie zapraszamy. Umieszczając je, zaznacz tylko, że wykonałeś je telefonem. Pochwalcie się, gdzie byliście i co Was zachwyciło. Zachęćcie innych uczestników, żeby również tam pojechali.

Nagrody w konkursie ufundowała firma LINGEA

 

 

 

I nagroda: Słownik komputerowy na PC z serii Lexicon 5 Uniwersalny (możliwe języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski) oraz rozmówki w wybranym języku.

II. nagroda: Słownik komputerowy na PC z serii Lexicon 5 Uniwerslany (możliwe języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski)

III nagroda (x 3): rozmówki w wybranym języku (możliwe: polski, angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, włoski, portugalski, hebrajski, litewski, słoweński, serbski, chorwacki, tajski, wietnamski, bułgarski, arabski, chiński, duński, fiński, japoński, koreański, wegierski, niderlandzki, norweski, czeski, rumuński, szwedzki, grecki, turecki, ukraiński).

Macie czas do 30 września.

Powodzenia!

--------------------------------------------------------------------------

REGULAMIN

1. Organizatorem konkursu "7 fotografii z wakacji" jest portal bywajtu.pl

2. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 18-sty rok życia.

3. Wzięcie udziału w konkursie jest możliwe po wcześniejszym zarejestrowaniu się i zaakceptowaniu regulaminu portalu bywajtu.pl

6. Na zadanie konkursowe składają się: zdjęcia (3-7 w dowolnej technice) oraz opis tekstowy (wymagane podanie miejsca, gdzie zostały zrobione zdjęcia).

7. Zadanie konkursowe należy umieszczać na stronie "7 fotografii" w temacie Konkurs "7 fotografii z wakacji".

8. Dostarczenie zadania konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich do zdjęć, jak i tekstu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu.

9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem praw do umieszczania prac na stronie głównej oraz przeniesienia ich po zakończeniu konkursu do odpowiednich tematycznie stron na portalu bywajtu.pl.

10. Jeden uczestnik może zgłosić maksymalnie 7 zestawów.

11. Moderatorzy strony "7 fotografii" zastrzegają sobie prawo odrzucenia prac wyjątkowo niestarannych lub niezgodnych z tematem Konkursu.

12. Zdjęcia zgłoszone do Konkursu nie mogą naruszać regulaminu serwisu bywajtu.pl oraz dobrych obyczajów.

13. Zadanie konkursowe należy zamieszczać do 30 września 2014 roku

14. 6 października Jury wyłoni zwycięzców oraz przyzna:

I nagrodę: Słownik komputerowy na PC z serii Lexicon 5 Uniwersalny (możliwe języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski) oraz rozmówki w wybranym języku.

II nagrodę: Słownik komputerowy na PC z serii Lexicon 5 Uniwerslany (możliwe języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski).

Trzy III nagrody: rozmówki w wybranym języku (możliwe: polski, angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, włoski, portugalski, hebrajski, litewski, słoweński, serbski, chorwacki, tajski, wietnamski, bułgarski, arabski, chiński, duński, fiński, japoński, koreański, węgierski, niderlandzki, norweski, czeski, rumuński, szwedzki, grecki, turecki, ukraiński).

15. Jury weźmie pod uwagę przede wszystkim walory poznawcze, estetyczne oraz pomysłowość.

16. Lista laureatów zostanie zamieszczona na stronie konkursu. Laureaci powiadomieni zostaną o werdykcie jury również drogą mailową.

17. W sprawach spornych Organizator ma prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu, a decyzje jury są ostateczne i nieodwołalne.

Mówi się o tym we wpisach (lub komentarzach do nich):


Ostatnio komentowane na stronie:
13/07/2019 Grzania

Peru

spełnienie marzenia
5 komentarzy, ostatni z 14/07/2019 od Grzania
16/08/2016 pioter

Toruń wieczornie

7 zdjęć
4 komentarze, ostatni z 04/03/2019 od bt