Narodowa Centrala Turystyczna Republiki Dominikańskiej

2 osoby
Štěpánská 611/14
110 00 Praga 1
Czechy
www.godominicanr...

telefon:
+420 222 231 078

e-mail:
poland@godominic...
Moderatorzy:
    Cmyk Rep.Dominikanska

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: przedstawiciele
Moderacja: przed publikacją
RSS RSS

Narodowa Centrala Turystyczna Republiki Dominikańskiej

16/06/15 publiczna

Egzotyczne rejsy wzdłuż wybrzeży Dominikany

Nowy terminal dla statków transatlantyckich
W październiku 2015 r. na wybrzeżu północnym otwarty zostanie nowy port dla statków transatlantyckich. Działanie portu Amber Cove zostanie uroczyście zainaugurowane wpłynięciem łodzi Carnival Victory z 2754 pasażerami na pokładzie.
Firma Carnival Cruise zainwestowała w projekt 65 mln USD. W terminalu będą do dyspozycji bary, restauracje i targ z rękodziełami artystycznymi. Ambar Cove będzie oferować usługi w zakresie spędzania wolnego czasu, od zwiedzania zabytków, przez wycieczki do fabryk rumu i cygar, aż po jazdy na wozach terenowych, przejażdżki konne, lekcje nurkowania i podróże kulinarne, w czasie których spróbować można dania kuchni karaibskiej.

(Dominican Republic Tourism Board)
Międzynarodowe nagrody dla Republiki Dominikańskiej
Republika Dominikańska otrzymała dwie znaczące międzynarodowe nagrody w segmencie rejsów wycieczkowych. Pierwsza nagroda za najlepszy sponsoring od Florida Caribbean Cruise Association. Drugą nagrodę przyznali sami turyści, którzy głosowali w ankiecie brytyjskiego magazynu Cruise Insight.
Wystawa Republiki Dominikańskiej na targach Cruise Ship w Miami przyciągnęła uwagę inwestorów, tour operatorów i innych profesjonalistów z dziedziny turystyki. Na targach obecny był wiceminister turystyki Julio Almonte oraz Orfila Salazarm szefowa działu rejsów wycieczkowych Ministerstwa Turystyki (MITUR).

Dzięki dotychczasowym wynikom Republika Dominikańska zostanie po raz pierwszy krajem goszczącym Konferencji PAMAC Cruise Summit 2015, która będzie miała miejsce między 24 i 26 czerwca w Puerto Plata na północy kraju.