Odisej Yachting d. o.o.


Obala Jerka Šižgorića 1
22000 Šibenik
Chorwacja
www.jachtchorwac...

telefon:
+385 918 821 657

e-mail:
info@odisej-yach...
Moderatorzy:
    Cmyk marek

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: przedstawiciele
Moderacja: po publikacji
RSS RSS

Odisej Yachting d. o.o.


Zapraszamy do Chorwacji - kraju tysiąca wysp - na niezapomniany urlop pod żaglami.

15/11/14 publiczna

Odisej Yachting na Targach BoatShow w Łodzi

Za nami targi w Chorwacji, ale w listopadzie czeka nas jeszcze jedna impreza targowa. Odisej Yachting bierze udział w Targach Żeglarstwa i Sportów Wodnych - BoatShow, które odbywają się w Łodzi w dniach od 14 do 16 listopada 2014r.

Na łódzkich targach spotkają się producenci, importerzy oraz handlowcy reprezentujący polski przemysł jachtowy, który zdobywa coraz wyższą pozycję wśród międzynarodowych odbiorców. A konkurencja wśród wystawców jest ogromna, bo prezentowanych jest ponad sto jednostek pływających z siedmiu państw. 

Podobnie jak w Chorwacji tak i na targach łódzkich promujemy polski jacht Delphia, który od kilku lat zbiera liczne polskie i międzynarodowe nagrody i jest doceniany przez bardzo wymagających żeglarzy. Zapraszamy do naszego stoiska 65, gdzie będzie można uzyskać szczegółowe informacje, zarówno o tym wyjątkowym jachcie jak i o organizowanych przez nas rejsach. Chyba nikogo nie trzeba już przekonywać, że Chorwacja jest wymarzonym miejscem na wakacje, a szczególnie wakacje pod żaglami.