Odisej Yachting d. o.o.


Obala Jerka Šižgorića 1
22000 Šibenik
Chorwacja
www.jachtchorwac...

telefon:
+385 918 821 657

e-mail:
info@odisej-yach...
Moderatorzy:
    Cmyk marek

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: przedstawiciele
Moderacja: po publikacji
RSS RSS

Odisej Yachting d. o.o.


Zapraszamy do Chorwacji - kraju tysiąca wysp - na niezapomniany urlop pod żaglami.

O nas
Jesteśmy firmą zajmującą się czarterem jachtów żaglowych w Chorwacji oraz sprzedażą jachtów żaglowych największej polskiej stoczni Delphia Yachts. Oferujemy jachty Delphia, które swoją elegancją, solidnością wykonania i niepowtarzalną architekturą wyróżniają się wśród innych jednostek na Adriatyku.

Ponadto oferujemy do sprzedaży całą gamę jachtów motorowych. Z dumą reprezentujemy polskich producentów, którzy są znani na całym świecie z solidności wykonania swoich jednostek. W 2009 roku jacht Delphia 47 był ogłoszony jachtem roku w Chorwacji. Państwa jachty umieścimy w naszej flocie z możliwością zwrotu zainwestowanych środków.
Bazą Odisej Yachting jest nowoczesna Marina Mandalina w Szibeniku. Średniowieczny Szibenik z historyczną katedrą wpisaną na listę UNESCO leży w sercu adriatyckiego wybrzeża. Otoczony przepięknymi wodospadami na Rzece Krka oraz Archipelagiem Wysp Kornaty. Oprócz własnej floty mamy do Państwa dyspozycji jachty naszych partnerów w innych marinach wzdłuż wybrzeża Adriatyku. 
 
ODISEJ YACHTING zaprasza na:

REJSY REKREACYJNE
Przeznaczone dla rodzin, przyjaciół, znajomych, każdego kto chciałby przeżyć niezapomnianą przygodę na jachcie i połknąć żeglarskiego bakcyla.
• Rodzinne z dziećmi
• Śluby na egzotycznej wyspie
• Podróże poślubne
• Nurkowanie

SZKOLENIA
Nasza specjalizacja to wszelkie imprezy o charakterze żeglarskim w Chorwacji. Zapewniamy kompleksowo, własną flotę jachtów, sterników, zaopatrzenie na jachty. Pokażemy ciekawe miejscowości i urocze zatoki, zasmakujecie doskonałej lokalnej kuchni.
• Turystyczno – stażowe
• Na żeglarza i sternika jachtowego PZŻ
• Certyfikat ISSA
• Manewrowanie jachtem na silniku

REJSY DLA FIRM
Firmy, które chcą wyróżnić swoich najlepszych pracowników, zorganizujemy rejs motywujący ich do dalszej efektywnej pracy, połączony z regatami. Wieczory spędzimy biesiadując w uroczych restauracjach, słuchając lokalnej muzyki, zajadając się grillowanymi rybami, owocami morza, popijając domowe wino oraz rakiję.
• Imprezy integracyjne
• Spotkania biznesowe
• Regaty morskie, eventy

W naszych rejsach mogą wziąć udział zarówno żeglarze, jak i wszyscy ci, którzy nie mają żadnej wiedzy i doświadczenia żeglarskiego. Organizujemy również rejsy na życzenie - zarówno dla klientów indywidualnych, jak też dla grup zorganizowanych.

SYLWESTER pod żaglami.
Gwarantujemy wspaniałą zabawę i smaczną śródziemnomorską kuchnię.

WPISZ SIĘ W ŚWIAT ŻEGLARZY
W elitarny świat żeglarzy wpisali się pracownicy firm:
Sony Ericsson, Orange, Plus, Primbox Zręb, Wiedza Net, BPW Polska, CF Plus, Market Intelligence, Discovery, Adam Raudo United Target, Fellowes, Cat Polska , NYVA Polska, Odysej Yacht Club, Adriatica, Alkor, Inters Webasto Polska, Delphia Yachts, Scania, Yachtilius, Mostostal Puławy, Hydrotech, Mostostal Warszawa, ELPIE Lublin.