Interhome


ul. St. Potockiego 24B
02-958 Warszawa

www.interhome.pl/

telefon:
+48 22 642 23 84

e-mail:
info@interhome.pl
Moderatorzy:
    kk Cmyk

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: przedstawiciele
Moderacja: przed publikacją
RSS RSS

Interhome

21/05/15 publiczna

Kierunek Skandynawia

Miłośników podróży i wyjazdów zachęcamy do skorzystania z wiosennej promocji. Aż o 7% Interhome obniża ceny domów i apartamentów. A bogata oferta kusi różnorodnością miejsc. Ale gdzie się wybrać? Nadal do najbardziej popularnych kierunków należy Dalmacja, Istria, Hiszpania, czy Włochy, może jednak warto sprawdzić także inne kierunki?

Tym razem nie na południe, ale na północ proponujemy się udać i odkryć uroki Skandynawii! Krainy niespodzianek, kontrastów i zapierajcych dech w piersiach widoków. Poszarpane wybrzeża norweskich fiordów, duńskie wyspy i plaże, osady rybackie wciśnięte między skały, zatoki i rozliewiska szwedzkich dzikich rzek, czy rozległe fińskie lasy, zauroczą każdego.

(fot. K.Kreczko)

A właśnie od połowy czerwca najlepiej podziwiać ten region Europy. Bowiem podczas krótkiego lata słońce chowa się tylko na chwilę za horyzont, a na północy nie zachodzi wcale. Na wysokości archipelagu Lofotów, za kołem podbiegunowym, białe noce można oglądać tylko do połowy czerwca, a na przylądku Nordkapp do końca lipca.

(fot. K.Kreczko)

Skandynawia zachwyci każdego, kto zdecyduje się wynająć tam przytulny dom wakacyjny. 

(fot. K.Kreczko)

  (fot. K.Kreczko)