Ochrona prywatności i pliki cookies
  • Rejestracja w serwisie bywajtu.pl jest dobrowolna. Wszelkie dane wprowadzone podczas rejestracji (pseudonim użytkownika, adres email, hasło) użytkownik może zmienić w swoim panelu administracyjnym.
  • Dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, telefon, adres nie są konieczne do założenia konta w serwisie. Mogą być jednak podane przez użytkownika i wyświetlone publicznie. Serwis nie ponosi wtedy odpowiedzialności za publiczne ich udostępnienie.
  • Również przypisany do konta adres e-mail nie zostanie udostępniony na publicznych stronach serwisu. Może być jednak ujawniony organizatorom wydarzeń, na jakie użytkownik się zgłosi, oraz odbiorcom powiadomień wysłanych na prośbę użytkownika przez system pocztowy serwisu bywajtu.
  • Administrator danych osobowych - dcs.pl Sp. z o. o. - nie przekazuje zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom i instytucjom bez wyraźnej zgody użytkownika, chyba że inaczej stanowią przepisy prawa (np. zażądają ich uprawnione organa państwa na potrzeby prowadzonych postępowań).
  • Osobom trzecim i instytucjom mogą być przekazywane opracowania zbiorcze i zestawienia statystyczne nie posiadające danych identyfikacyjnych użytkowników.
  • Na komputerze użytkownika serwis zapisuje dane w formie tzw. ciasteczek w celu ułatwienia użytkownikowi korzystania z serwisu oraz dostosowywaniu wyświetlonej zawartości do preferencji użytkownika. Ciasteczka dostarczają również informacji statystycznych o aktywności użytkowników w serwisie. Wyłączenie przez użytkownika ciasteczek w swojej przeglądarce uniemożliwi użytkownikowi korzystanie z niektórych funkcjonalności serwisu, w tym między innymi z logowania do serwisu.
  • W celach statystycznych i poprawy bezpieczeństwa użytkowników system rejestruje logi dostępowe zawierające prócz pseudonimu użytkownika również adres IP i parametry urządzenia, z którego połączył się z serwisem.
  • Serwis do niektórych zadań pozwala na skorzystanie z usług zewnętrznych, np. logowania do usługi z wykorzystaniem Facebook lub Google. W celu sprawdzenia zakresu zbieranych danych należy zapoznać się z jej polityką prywatności.