subskrybuj autora
(subskrybuje: 1 osoba)

subskrybuj autora, jeśli chcesz otrzymywać informacje o jego nowych notatkach.

Wpisy:
Notatki 27 (+129/-0)
Komentarze 2 (+0/-0)
RSS RSS
Zarejestruj się

Za duszno Ci w pubie?

Idź na plac zabaw

Sezonowy projekt właścicieli Planu B i Powiększenia jest wprost idealny na letnie wieczory i chociaż w tym roku pogoda nas nie rozpieszcza tam zawsze jest gorąco.

 

Plac Zabaw - Popołudnowy chillout Plac Zabaw - Popołudnowy chillout (nieznany)

 

Niekonwencjonalny pub na otwartym powietrzu oferuje nam, oprócz standardowego sortu alkoholi, dobrej kawy i grillowanych na naszych oczach smakołyków, leżaki, co by sobie poleżeć przy piwku na trawie, czy rakietki do badmintona i frisbee, które można wypożyczyć pod zastaw dowodu i bawić się do woli. W weekendy i niektóre dni powszednie za wielkimi głośnikami i konsolą stoi DJ, albo dwóch, przez co przechodząc wieczorem w pobliżu ciężko jest się oprzeć, żeby nie zboczyć z trasy.

 

Plac Zabaw Plac Zabaw

 

Jeszcze jakieś wątpliwości?
Oto przykładowy wypad na Plac Zabaw.

Przychodzisz koło 20:00, jeszcze nie ma znajomych. W sumie coś by się zjadło – no to karkówka i przypiekana papryka. Do tego piwko. Po jedzeniu można by zapalić (tak, niektórzy to lubią) – siedzisz na świeżym powietrzu, więc nie ma z tym problemu. Towarzystwo już się zeszło, bierzemy leżaki i na trawę. Takie biwakowanie w parku wciąga, ale przydałoby się trochę poruszać. Wypożyczasz frisbee – następna godzina przelatuje w 5 minut. Hmm… Jest super, tylko nie chce się wydawać kolejnych 8 zł na piwo czy drinka… No to krótka wycieczka do najbliższego sklepu 24/7. Jest w podziemiach przy pl. Na Rozdrożu. Wracasz – DJ zaczyna grać coraz ciekawsze kawałki. Idziemy na parkiet. Zdajesz sobie sprawę, że jest już późno (wcześnie), gdy widzisz, że to jasne koło na niebie to nie Księżyc w pełni tylko Słońce…
 

Plac Zabaw Plac Zabaw

 


  • Plac Zabaw - Popołudnowy chillout Plac Zabaw - Popołudnowy chillout (nieznany)
  • Mapka - Jak trafić na Plac Zabaw... Mapka - Jak trafić na Plac Zabaw... (nieznany)
  • Plac Zabaw Plac Zabaw
  • Plac Zabaw Plac Zabaw (nieznany)
  • Plac Zabaw Plac Zabaw
  • Plac Zabaw Plac Zabaw