KomentatorAutorWydawca ruda
subskrybuj autora
(subskrybuje: 2 osoby)

subskrybuj autora, jeśli chcesz otrzymywać informacje o jego nowych notatkach.

Wpisy:
Notatki 239 (+128/-0)
Komentarze 400 (+67/-0)
RSS RSS
Zarejestruj się

Food Blogger Fest IV

nie tylko dla blogerów

Już po raz trzeci mogłam uczestniczyć w fenomenalnej imprezie organizowanej przez Agorę a dokładniej portal ugotujto.pl, jaką jest Food Blogger Fest. I choć jestem blogerką, to jednak nie kulinarną, a podróżniczą, lecz mimo wszystko za każdym razem, gdy jestem na festiwalu to uczę się wielu przydatnych rzeczy zarówno na temat samej kuchni, jak i prowadzenia bloga.

Co składa się na Food Blogger Fest? Przede wszystkim ciekawe prelekcje - w tym roku była m.in Marta Gessler czy Piotr Ogiński. Ale festiwal kulinarny nie mógłby się obejść bez jedzenia. Podczas tej edycji sponsorem był po pierwsze Wedel, który dla każdego uczestnika przygotował torbę upominków, m.in czekoladę  z wymyślonym przez siebie napisem oraz nowe Ptasie Mleczko Ice, które najlepiej smakuje po schłodzeniu w lodówce. Drugim ważnym sponsorem był Olej Kujawski ze swoją serią smakowych olejów - bazyliowym, czosnkowym oraz czosnkowo-bazyliowo-pomidorowym. Oczywiście każdy otrzymał torbę z olejami oraz książką kucharską, w której przepisy bazują na wykorzystaniu olejów smakowych. Ostatnim sponsorem było Nesspereso, które w trakcie konferencji przygotowywało uczestnikom pyszne kawy (moja faworytka to mrożona kawa z syropem malinowym - czyste orzeźwienie). Ponieważ udało mi się dostać na warsztaty kawowe, mogłam posmakować również innych kaw tej marki oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat samej kawy.
 
Srebrne pudełeczka od Wedla skrywały.... Srebrne pudełeczka od Wedla skrywały.... (ruda)
 
....czekolady z wybranym przez siebie napisem. W moim przypadku oczywiście mała promocja mojego bałkańskiego bloga :) ....czekolady z wybranym przez siebie napisem. W moim przypadku oczywiście mała promocja mojego bałkańskiego bloga :) (ruda)
 
No właśnie, na Food Blogger Fest oprócz prelekcji, super upominków oraz dobrego jedzenia, które jest serwowane w trakcie, można też poszerzyć swoje horyzonty. Stąd po wszystkich wystąpieniach organizowane są warsztaty. W tym roku odbyły się warsztaty kawowe, fotograficzne oraz dla vlogerów. Natomiast podczas poprzedniej edycji uczestniczyłam w warsztatach na temat wina.
 

Zapewne zastanawiacie się, ile kosztuje uczestniczenie w takiej imprezie. Generalnie, nic. Wszystkie atrakcje, upominki, warsztaty, jedzenie itd. jest za darmo. I nie trzeba być blogerem, aby wziąć udział w FBF - wystarczy interesować się kuchnią, być otwartym i chcieć poznawać nowych ludzi. Następna edycja odbędzie się albo jeszcze w tym roku, albo dopiero w kolejnym. Ja będę na pewno i Was również serdecznie zapraszam. Warto!

Ostatnio komentowane notatki autora:
02/09/2014 ruda

Gjipe

najpiękniejsza plaża w Albanii
3 komentarze, ostatni z 05/11/2018 od Jacko
19/08/2014 ruda

Ksamil

1 komentarz z 26/05/2017 od orciobiq
04/04/2014 ruda

Łysa Góra

czyli Święty Krzyż
2 komentarze, ostatni z 11/01/2017 od pinot