KomentatorAutorWydawca Marzena
subskrybuj autora
(subskrybuje: 7 osób)

subskrybuj autora, jeśli chcesz otrzymywać informacje o jego nowych notatkach.

Wpisy:
Notatki 278 (+290/-0)
Komentarze 141 (+53/-0)
RSS RSS
Zarejestruj się

Świąteczny spacer

Okres świąteczny to czas, kiedy dysproporcja pomiędzy wykonywanymi aktywnościami, ćwiczeniami a jedzeniem jest kolosalna. Większość z nas zapewne dzielnie radzi sobie z pysznościami przed telewizorem odpoczywając od ciężkiej pracy i zgiełku dnia codziennego. Co jednak można zrobić, by spędzić choć trochę aktywnie czas świąt, nie zapominając o czasie, który teraz przeżywamy?

Jednym z rozwiązań jest po prostu spacer. Prosty sposób na ruch, przyjemne oderwanie się od telewizora czy jedzenia. Ponieważ wiele miast coraz bardziej zwraca uwagę na aranżowanie przestrzeni publicznej, ich wygląd zmienia się na lepsze z roku na rok. Świąteczne światełka ogląda się naprawdę miło w całokształcie urokliwie ozdobionych ulic miasta. 

(Joanna Cudziło)

Przeskalowane oświetlone prezenty, podświetlone budynki, fantazyjne świecące wzory - to naprawdę miły dodatek do Świąt Bożego Narodzenia. Jak widać na spacer wybrało się wiele osób, które mogą podziwiać ozdobione światłem Krakowieskie Przedmieście i Nowy Świat w Warszawie.

(Joanna Cudziło)

Musicie przyznać, ze takie ozdobienie ulic sprzyja klimatowi Świąt, który w tym roku nas nie rozpieścił i choć trochę nie przypruszyło śniegiem... Mimo to będąc wieczorem na spacerze można poczuć klimat Bożego Narodzenia.

(Joanna Cudziło)

Ostatnio komentowane notatki autora:
17/01/2014 Marzena

Gdańsk nocą

we mgle
2 komentarze, ostatni z 04/02/2016 od roxa