KomentatorAutorWydawca Marzena
subskrybuj autora
(subskrybuje: 7 osób)

subskrybuj autora, jeśli chcesz otrzymywać informacje o jego nowych notatkach.

Wpisy:
Notatki 278 (+290/-0)
Komentarze 141 (+53/-0)
RSS RSS
Zarejestruj się

18/07/14 publiczna

Super Bock Super Rock

Muzyczny festiwal Super Bock Super Rock to naprawdę świetne przeżycie. Udało mi się na niego trafić w Portugalii. Cykliczny festiwal, którego data w bieżącym roku przypada na 17,18,19 lipca. Mi jak narazie udało się uczestniczyć w pierszym dniu, gdzie mogłam między innymi usłyszeć Massive Attack, Metronomy, Disclosure, Jake Bugg.

Festiwale tego typu cieszą się coraz to lepszą oprawą. Organizatorzy dbają o szczegóły, oświetlenie, ulepszenia, które sprawią, że akurat na ten festiwal będziemy chcieli pójść.

Na festiwalu możemy usłyszeć naszych ulubieńców w nowych odsłonach, często przygotowują oni dla nas niespodzianki. Ja osobiście na festiwalu czułam się świetnie i muzyka była naprawdę przygniatająco dobra.

Tak jak wspomniała- organizatorzy zaczynają się "bić" o uczestników, bo festiwalów tego typu jest coraz więcej i coraz ciężej jest podjąć decyzję gdzie pójść. Na Super Bock Super Rock było wiele dodatkowych atrakcji, konkursy tańca, punkty rozrywki itp- wszystko, żeby zachęcić do powrotu w następnym roku. Ja osobiście czuję się przekonana i mam nadzieję, że za rok również uda mi się trafić na ten festiwal.

 

Ostatnio komentowane notatki autora:
17/01/2014 Marzena

Gdańsk nocą

we mgle
2 komentarze, ostatni z 04/02/2016 od roxa