subskrybuj autora
(subskrybuje: 1 osoba)

subskrybuj autora, jeśli chcesz otrzymywać informacje o jego nowych notatkach.

Wpisy:
Notatki 4 (+3/-0)
Komentarze 33 (+16/-0)
RSS RSS
Zarejestruj się

Chodźcie z nami na HANAMI

Piknik hanami w Warszawie

Czas: od 27/04/14 12:00 do 27/04/14 15:00
Miejsce: Pokaż mapę Pole Mokotowskie 02-685 Mokotów, Warszawa, Polska
Organizator: FUNDACJA KRZEWIENIA KULTURY JAPOŃSKIEJ SAKURA‎
Wysyłanie zgłoszeń tylko po zalogowaniu.

Jak co roku, Fundacja Sakura zaprasza wszystkich swoich studentów (obecnych, dawnych i przyszłych), wraz z rodzinami i przyjaciółmi oraz wszystkich miłośników kultury japońskiej na HANAMI na Pole Mokotowskie w Warszawie.

W tym roku zdecydowaliśmy się na powrót do korzeni czyli do tradycyjnej, japońskiej formy HANAMI. W związku z tym zapraszamy Was serdecznie na piknik pod kwitnącymi sakurami, zgodnie z japońskim obyczajem. Weźcie ze sobą koce, rowery, psy, dzieci, piłki, gry, kosze z jedzeniem i piciem oraz wszystkie japońskie atrakcje, jakie Wam przyjdą do głów! Najmilej widziane będą yukaty, sushi, kendamy, mangi, cosplay'e, origami, go, shogi,pędzle do kaligrafii i czym tam jeszcze się interesujecie!

Pokażcie, co potraficie, zaskoczcie się nawzajem, zróbmy z tego spontaniczny zlot japońskich talentów, atrakcji i ciekawych ludzi!

A kiedy już przygrzeje nam (mamy nadzieję) kwietniowe słoneczko i zapełnimy karty pamięci w aparatach zdjęciami pięknych kwiatów, proponujemy udać się na japońską ucztę do zaprzyjaźnionej restauracji Inaba. :)

 

Miejsce:
Pole Mokotowskie (od strony ul. Banacha i restauracji Jeff's)
wstęp wolny!

  • Sakura kwitnąca na Polach Mokotowskich (Alekja Sakurowa) Sakura kwitnąca na Polach Mokotowskich (Alekja Sakurowa) (FUNDACJA KRZEWIENIA KULTURY JAPOŃSKIEJ SAKURA‎)