jbc44
Joanna Chodorowska
subskrybuj autora
(subskrybuje: 0 osób)

subskrybuj autora, jeśli chcesz otrzymywać informacje o jego nowych notatkach.

jbc35@wp.pl
Wpisy:
Notatki 5 (+0/-0)
Komentarze 0 (+0/-0)
RSS RSS
Zarejestruj się

18/06/17 publiczna

Joanna Chodorowska

Witam serdecznie od lat interesuję się ezoteryką i nie tylko. Posiadam zdolności jasnowidztwa, pracuję tarotem, kartami Anielskimi. Posiadam zdolności zabierania energii negatywnej na odległość i przesyłania również na odległość energii pozytywnej. Znam się na magii białej, mam silnie rozwinięte czakry, szczególnie czakrę korony i czakrę 3 oka. W tym zawodzie to bardzo przydatne. Zajmuję się numerologią i oczyszczaniem poszczególnych sfer życia, które mogą stanowić blokady energetyczne.
Pomagam ludziom pokonać pewne trudności związane z ich życiem. Stosuję przekazy energetyczne w dziedzinach takich jak miłość, uczucia, zdrowie, praca zawodowa, życie prywatne. Pomagam w rozwoju duchowym, w dziedzinie przyjaźni,. Nigdy jeszcze w całym swoim życiu nie zostawiłam nikogo w potrzebie, oraz nikogo nie zawiodłam. Posiadam przeogromną wiedzę i doświadczenie w tym co robię. Z takim darem się urodziłam. Od najmłodszych lat potrafiłam przewidywać, widzieć i przeczuwać zdarzenia,
które były, są i będą. Dzięki pracy z kartami docieram do tego co dla ludzkich oczu nie widoczne a dla rozumu nie pojęte.