AMW
Anna Magdalena Walczak
subskrybuj autora
(subskrybuje: 0 osób)

subskrybuj autora, jeśli chcesz otrzymywać informacje o jego nowych notatkach.

Wpisy:
Notatki 28 (+1/-0)
Komentarze 8 (+1/-0)
RSS RSS
Zarejestruj się

SALVE Art - Brońmy Piękna

Było - nie minęło.

ZAPRASZAMY do nowego portalu: SALVE Art - Brońmy Piękna
24 lipca 2011 o 01:39

Komunikat dla Uczestników SalveArt, Przyjaciół, Entuzjastów...

SALVE Art - Brońmy Piękna -- nowy, mam nadzieję że jeszcze wspanialszy portal, w dodatku pod adresem docelowym w polskiej domenie, http://salveart.pl. O możliwościach nowego portalu można przeczytać na Forum, http://salveart.pl/forum/co-ma....

Postarałam się, aby był bardziej elastyczny i różnorodny, niż ten poprzedni, a jednocześnie maksymalnie prosty w użyciu.

Multimedia są teraz obsługiwane dodatkowo przez najnowszy standard HTML5, więc np. filmy można osadzać na 3 różne sposoby, można także osadzać audio. Ta nowa technologia szybko się rozwija, więc korzystanie z portalu za pomocą urządzeń mobilnych będzie coraz łatwiejsze i przyjemniejsze.

Zrobiłam typ treści Aktualności i odtąd blog będzie już tylko blogiem, a aktualne wiadomości wiadomościami.

 Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się na nowym portalu. Można się rejestrować zarówno pod imieniem i nazwiskiem, jak i pod pseudonimem (nickname, nick). [AG] - Anna M. Walczak

Dla przypomnienia: SALVE ART jest to zbiór najnowszych informacji o wydarzeniach, akcjach, projektach, odkryciach, konferencjach, publikacjach związanych z zabytkami w Polsce. A wszystko robione przez pasjonatów, ale też zarazem profesjonalistów pod hasłem BYŁO - NIE MINĘŁO.