KomentatorAutorWydawca AgnesO
Agnieszka Ostrowska
subskrybuj autora
(subskrybuje: 3 osoby)

subskrybuj autora, jeśli chcesz otrzymywać informacje o jego nowych notatkach.

agnieszka.ostrowskaa@gmail.com
Wpisy:
Notatki 282 (+298/-0)
Komentarze 147 (+44/-0)
RSS RSS
Zarejestruj się

08/10/13 publiczna

29. Warszawski Festiwal Filmowy

Już 11 października rusza wielkie święto kina w Polsce - 29 Warszawski Festiwal Filmowy. Przedsprzedaż biletów trwa już od tygodnia w Kinotece. Warto z niej skorzystać, ponieważ podczas festiwalu trudno będzie zdobyć jakiekolwiek bilety. Część filmów będzie wyświetlana właśnie w Kinotece, a część w Multikinie Złote Tarasy.

W ramach festiwalu wyświetlane będą nowe filmy polskie, europejskie i światowe, pełnometrażowe dokumenty, retrospektywy, filmy niezależne. Wszystkie dzielą się na sekcje. Podczas festiwalu odbedą się konkursy, gdzie przyznane zostaną nagrody, między innymi w kategorii film fabularny, film dokumentalny, krótkometrażowy i niezależny. Główna nagroda przyznawana jest reżyserom.

Warszawski Festiwal Filmowy to możliwość obejrzenia świetnych obrazów niewzykle zdolnych, młodych reżyserów oraz najnowsze filmy dobrze znanych już twórców.

Festiwal zakończy się 20 października, a filmem zamykającym imprezę będzie Wenus w Futrze Romana Polańskiego. Będzie to premierowy pokaz filmu w Polsce.

Ostatnio komentowane notatki autora:
05/03/2014 AgnesO

Słodki crème brûlée

3 komentarze, ostatni z 02/04/2016 od Mis_Paskownik
25/10/2013 AgnesO

Paryż na fotografiach

4 komentarze, ostatni z 07/03/2016 od pinot