KomentatorAutorWydawca AgnesO
Agnieszka Ostrowska
subskrybuj autora
(subskrybuje: 3 osoby)

subskrybuj autora, jeśli chcesz otrzymywać informacje o jego nowych notatkach.

agnieszka.ostrowskaa@gmail.com
Wpisy:
Notatki 282 (+298/-0)
Komentarze 147 (+44/-0)
RSS RSS
Zarejestruj się

31/10/13 publiczna

Pies Łańcuchowy

Wirtualna literatura

Jak dotrzeć do odbiorcy, kiedy nie jest się (jeszcze!) znanym twórcą i nie ma się pieniędzy na wydanie dzieła? Drogą internetową. Z takiego założenia wyszli twórcy wirtualnego wydawnictwa literackiego - Pies Łańcuchowy. Swoje działanie porównują do działań dzisiejszego muzyka, który zamiast walczyć z rynkiem muzycznym, udostępnia swoje nagrania na Youtube.

(Pies Łańcuchowy)

Twórcami Psa Łańcuchowego są Paweł Sajewicz i Łukasz Błaszczyk. Wraz z powstaniem wydawnictwa, zostały wydane ich debiutanckie powieści. Teraz, celem autorów jest rozpowszechnianie tekstów swoich i innych twórców, którzy mają ochotę zrobić to za pośrednictwem Psa. Zasady są proste: wszystko za darmo. Jeśli jednak ktoś ma ochotę docenić ich twórczość, na oficjalnej stronie Psa Łańcuchowego podane są konta bankowe.

Pies Łańcuchowy to nowoczesne, dopiero raczkujące wydawnictwo, które działa w rytm naszych czasów. Za kulturę nie trzeba już płacić, a wszystko do czego chcemy mieć dostęp, mamy podane na tacy. Pies Łańcuchowy się temu nie sprzeciwia, a wręcz staje się to jego znakiem rozpoznawczym.

Ostatnio komentowane notatki autora:
05/03/2014 AgnesO

Słodki crème brûlée

3 komentarze, ostatni z 02/04/2016 od Mis_Paskownik
25/10/2013 AgnesO

Paryż na fotografiach

4 komentarze, ostatni z 07/03/2016 od pinot