Targi, bazary, jarmarki
5 osób
Moderatorzy:
    Agata Ola

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: wszyscy
Moderacja: po publikacji
RSS RSS
Zarejestruj się

09/12/13 od AgnesO

Warszawskie targi świąteczne

Okres przedświąteczny to dla większości z nas, czas stresu związanego z poszukiwaniem prezentów. Jeśli nie chcemy w ostatniej chwili biegać po sklepach wśród tłumów, dobrze jest pomyśleć o prezentach odpowiednio wcześniej, wtedy mamy szansę żeby się nad nimi spokojnie zastanowić. Jeśli jednak wciąż tego nie zrobiliśmy, na ratunek przychodzą nam jarmarki świąteczne.

(Agnieszka Ostrowska)

(Agnieszka Ostrowska)

Zazwyczaj kilka takich jarmarków odbywa się co roku w Warszawie, na przykład w Pałacu Kultury, w klubach i klubokawiarniach. Targi organizowane są zazwyczaj dwa lub trzy tygodnie przed Bożym Narodzeniem i zbierają w jednym miejscu wielu wystawców, oferujących wyszukane przedmioty. Jeśli nie mamy konkretnego pomysłu na prezent, takie targi mogą nam uratować życie, nie dość, że w jednym miejscu gromadzi się kilkadziesiąt wystawców, to jeszcze często można kupić przedmioty po okazyjnej cenie. Znajdziemy tam wielu młodych projektantów ubrań, ale także mnóstwo znanych już twórców porcelany, maskotek, gadżetów i akcesoriów do domu.

(Agnieszka Ostrowska)

Warto śledzić facebookowe fanpage'e poszczególnych organizatorów i terminy przedświątecznych targów. W niedzielę, 8 grudnia, w Pałacu Kultury odbył się Mustache Yard Sale, który zgromadził bardzo wielu sprzedawców i jeszcze więcej kupujących. Kolejne targi to między innymi Urban Market w klubie 1500, Bazar t-shirtów i bluz, gdzie będzie można stworzyć autorski ciuch oraz Przetwory - targ recyklingowy.