Strefa kreatywna
2 osoby
Moderatorzy:
    Marzena

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: autorzy i obserwujący
Moderacja: tylko niezaufani
RSS RSS
Zarejestruj się

03/10/13 od Marzena
W temacie: Miejsca

Kuratorium Galeria

Czyli kilka słów o miejscu spotkań młodych twórców

 

Ciężko jest być młodym twórcą. Co zrobić, żeby się pokazać, zaistnieć, aby zarobić na tym, co na prawdę kochamy robić, gdzie szukać pomocy w promowaniu siebie. Młody twórca napotyka na swojej ścieżce kariery wiele utrudnień, które nie są jednak niemożliwe do przejścia. Kuratorium Galeria jest miejscem, które umożliwia spotkania młodych twórców, jest platformą, gdzie możemy się pokazać, możemy poznać i kupić dzieła młodych artystów.

Kuratorium Galeria Kuratorium Galeria (Piotr Kalitowicz) Coraz częściej zaczynamy zdawać sobie sprawę z tego, że design, architektura, detale, sztuka wpływają na nasze życie w znaczący sposób. To co cenię w  Kuratorium to fakt, że nie są nastawieni na komercyjne projekty i produkty, a pokazują nam perełki, pojedyncze przedmioty, obrazy, które faktycznie na to zasługują.

Kuratorium Galeria Kuratorium Galeria (Piotr Kalitowicz)

Kuratorium Galeria Kuratorium Galeria (Piotr Kalitowicz) Kuratorium Galeria znajduje się przy ul. Siennej 43A. Warto tam zajrzeć, żeby przekonać się, że jest to ciepłe miejsce, w którym króluje sztuka i design. Być może uda Ci się coś znaleźć dla siebie, ale nawet jeśli nie, to przynajmniej zobaczysz, w którą stronę idą młodzi twórcy i co nimi kieruje przy tworzeniu swojej sztuki.

Kuratorium Galeria Kuratorium Galeria (Piotr Kalitowicz)