Strefa kreatywna
2 osoby
Moderatorzy:
    Marzena

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: autorzy i obserwujący
Moderacja: tylko niezaufani
RSS RSS
Zarejestruj się

09/10/13 od Marzena

Design Myśli

by Inspire Group

Poszukując ciekawych miejsc, przedmiotów, zjawisk, ludzi, udało mi się odkryć inspirującą grupę młodych, kreatywnych i zarażających pozytywnym nastawieniem ludzi. Kilkukrotnie przyglądałam się uważnie ich warsztatom i to czego mogę być pewna to fakt, że następnym razem sama z miłą chęcią wezmę w nich udział.

Inspire Group Inspire Group (Janusz Perenc)

Inspire group to twórczy kolektyw, prowadzący zajęcia, warsztaty, pomagający otworzyć się i uwolnić swój potencjał. Otwierają Ci oczy na Twoje możliwości, odkrywają nieodkryte pokłady Twojej twórczości. Warsztaty Design Myśli odbywają się raz na jakiś czas, można załapać się na nie również bezpłatnie, dlatego warto wypatrywać gdzie Inspire Group pojawi się następnym razem.

warsztaty grupy Inspire Group warsztaty grupy Inspire Group (Michel Pham)

warsztaty prowadzone przez Inspire Group warsztaty prowadzone przez Inspire Group (Michel Pham)

Prototypowanie, tworzenie rzeczy z niczego, abstrakcyjne pojęcia, niespodziewane zadania do wykonania sprawiają, że zachowujemy się tak, jak sami wcześniej byśmy nie podejrzewali. Obserwując uczestników widziałam uśmiechy po zakończeniu warsztatów i wielki entuzjazm podczas nich. Różnica reakcji początkowej (niepewności, wycofania) do końcowej euforii to najlepszy dowód na powodzenie takiej możliwości spędzania wolnego czasu i poznawania swoich możliwości.

Warsztaty Inspire Group Warsztaty Inspire Group (Michel Pham)

warsztaty Inspire Group warsztaty Inspire Group (Michel Pham)