Sekrety zdrowia, mody i urody
7 osób
Moderatorzy:
    Marzena

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: autorzy i obserwujący
Moderacja: przed publikacją
RSS RSS
Zarejestruj się

25/12/13 od Marzena

Skała wulkaniczna sekretem piękna gwiazd Hollywood?

o maseczce Glamglow

Okres świąteczny to czas, w którym miałam wreszcie choć krótką chwilę, by przejść się po sklepach. Ponieważ rzadko odwiedzam centra handlowe nie jestem mistrzem łapania nowości, które wchodzą na rynek polski... Ale wracając do świątecznych zakupów postanowiłam kupić mamie polecaną gorąco przez panią w drogerii maseczkę, której używać mają same gwiazdy Hollywood. Brzmiało dość nierealnie, ale słuchałam dalej... Skała wulkaniczna, francuska glinka, teaoxi... no cuda niewidy. Stwierdziłam, a co tam, pod choinką mogą znaleźć się takie oryginalne prezenty. 

(Joanna Cudziło)

Stwierdziłyśmy z mamą, że warto od razu wypróbować magiczne moce maseczki. Ponieważ maseczka była droga (200zł) po zobaczeniu jej rozmiarów prawie umarłam. W pośpiechu nie sprawdziłam nawet ile to ml, a ponieważ opakowanie jest ciężkie nic nie wzbudziło moich wątpliwości. 

(Joanna Cudziło)

(Joanna Cudziło)

No trudno... pocieszałam się, że może faktycznie jest tak genialna jak reklamują. Maseczkę nakłada się na około 10 min. Pierwsze pięć minut jest najgorsze- twarz zaczyna nieznacznie piec i czuć dobrze uczucie mrowienia. Jest to jednak napisane w dołączonej ulotce, dlatego nie zmywam maseczki tylko dalej czekam na efekty. Po około połowie czasu uczucie przestaje być drażniące. 

Gdy maseczka wyschła zmyłam ją z buzi i długo przyglądałam się efektom. Fakt, że masaczeka działa podobno również przeciwzmarszczkowo był dla mnie ciężkii do sprawdzenia z racji wieku ale podobno 20-latki raz na jakiś czas również mogą stosować tę maseczkę. Zalecana jest jednak dla kobiet 35+. Wracając do efektu... jestem zadowolona z kondycji skóry po zastosowaniu maseczki. W maseczce są jakieś składniki, które faktycznie rozświetlają i wygładzają skórę. Czy maseczka warta była 200zł zobaczę po kilku użyciach oraz po tym na jak długo wystarczy. Jednak po pierwszym użyciu stwierdzić muszę, że jestem zadowolona z efektu. Podzielę się z Wami dalszymi wnioskami, jak tylko uzbieram informację potrzebne do spojrzenia na efekty z perspektywy dłuższego czasu:)

Ostatnio komentowane na stronie:
05/02/2014 AgnesO

Owsiana maseczka z miodem

2 komentarze, ostatni z 05/02/2014 od AgnesO
11/12/2013 Ola

Jak zmyć ciemny lakier z paznokci

3 komentarze, ostatni z 27/12/2013 od Ola
14/12/2013 AgnesO

Peeling kawowo-cukrowy

4 komentarze, ostatni z 16/12/2013 od Ola