Samouczek bywajtu
3 osoby
Moderatorzy:
    Ola

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: wszyscy
Moderacja: po publikacji
RSS RSS
Zarejestruj się

29/10/13 od bt
W temacie: Subskrybcje

Zarządzanie powiadomieniami

O tym, jak ustawić otrzymywanie powiadomień na skrzynkę pocztową.

Jeżeli chcesz, możesz otrzymywać powiadomienia mailowe o wszystkich nowych notatkach, wydarzeniach i komentarzach, które pojawiają się w najnowszych w Twoim panelu (zobacz Subskrybowanie stron i autorów). Jeżeli chcesz, możesz nie otrzymywać żadnych powiadomień. Możesz także dostosować te powiadomienia do swoich potrzeb dokładnie tak, jak masz na to ochotę.

Aby wybrać ogólne ustawienia powiadomień mailowych wejdź w Mój panel > ustawienia profilu > ustawienia. W tym miejscu możesz wybrać, które z powiadomień mają być wysyłane na maila, który podałeś przy rejestracji:

 

Ustawienia wybrane w tym miejscu są ustawieniami domyślnymi. Ale jeżeli zależy Ci na powiadomieniach mailowych o notatkach tylko jednego użytkownika, możesz zarządzać szczegółowymi powiadomieniami w zakładce Mój panel > subskrypcje:

 

W tym miejscu znajdziesz listę wszystkich autorów, stron, notatek, wydarzeń i tagów, które dodałeś do subskrybowanych. Zaznaczając wybranego autora – oznaczasz, że chcesz być powiadamiany o dodanych przez niego nowych notatkach i wydarzeniach. To samo dotyczy stron, notatek, wydarzeń i tagów.

W ten sposób możesz stworzyć listę dokładnie takich powiadomień, jakich potrzebujesz.