Samouczek bywajtu
3 osoby
Moderatorzy:
    Ola

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: wszyscy
Moderacja: po publikacji
RSS RSS
Zarejestruj się

03/06/14 od bt
W temacie: Strony

Tożsamość strony i użytkownika

Publikowanie w imieniu swoim i w imieniu strony.

Utworzenie strony jest zarazem utworzeniem nowej Twojej tożsamości w serwisie. Odtąd już nie jesteś właścicielem tylko konta użytkownika i profilu, lecz również jesteś właścicielem strony i pod jej nazwą możesz ją edytować i dodawać treści. 

Aby przełączyć się na tożsamość użytkownika lub na tożsamość strony kliknij w jej nazwę w prawym rogu paska nawigacyjnego, pojawi sią tam lista tożsamości, na jakie możesz sie przełączyć, nazwa Twojego profilu będzie zawsze na początku: 

Przechodząc na tożsamość strony wszystkie opublikowane przez Ciebie komentarze i notatki zostaną podpisane nazwą strony. Sugerujemy, żeby treści publikowane w imieniu strony dotyczyły tylko kwestii organizacyjnych lub ogłoszeniowych.

Gdybyś w przyszłości usuwał stronę to treści opublikowane przez tożsamość strony zostaną skasowane bezpowrotnie wraz ze stroną. Natomiast notatki opublikowane przez Ciebie w tożsamości użytkownika zostaną przeniesione na Twój osobisty profil.

Pamiętaj, że dostęp do panelu administracyjnego strony masz tylko po przełączeniu sie na stronę, a dostęp do ustawień Twojego konta użytkownika tylko po przełączeniu się na profil. 

 

Mówi się o tym we wpisach (lub komentarzach do nich):