Samouczek bywajtu
3 osoby
Moderatorzy:
    Ola

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: wszyscy
Moderacja: po publikacji
RSS RSS
Zarejestruj się

03/06/14 od bt
W temacie: Strony

Autorzy i moderatorzy stron

O tym jak publikować notatki na stronach tematycznych.

Żeby publikować na stronie musisz być jej autorem, moderatorem lub właścicielem. W niektórych sytuacjach wystarczy być subskrybentem, może się też zdarzyć, że strona jest otwarta i może publikować na niej każdy - wszystko to zależy od jej ustawień.

Autorzy strony

Uprawnienia autorom nadaje moderator, dlatego jeżeli chcesz pisać dla konkretnej strony z prośbą zwróć się bezpośrednio do niego. Informacje o moderatorach znajdują się na stronie w lewej kolumnie. Przy moderatorze znajdziesz kopertę – kliknij w nią. Otworzy się okno wiadomości, w której wyślesz swoją prośbę.

Jeżeli jesteś już autorem i chcesz umieścić swoją notatkę na stronie, utwórz ją tak jak robiłeś to dotychczas: kliknij przycisk Dodaj+ a w panelu publikacji w prawej kolumnie wybierz, na której stronie chcesz ją opublikować (więcej o tym w Publikowanie notatki).

By przenieść na stronę notatkę opublikowaną w przeszłości edytuj ją, a następnie zmień w panelu publikacji jej umieszczenie. Nie zapomnij zapisać zmian.

Po opublikowaniu notatki na stronie tematycznej jej treść będzie dostępna na wybranej stronie, natomiast na Twoim profilu pojawi się krótka zajawka z informacją, że notatka jest opublikowana na publicznej stronie. Po kliknięciu w zajawkę czytelnik zostanie przekierowany na profil strony, gdzie nad tytułem notatki będzie widoczna informacja o jej autorze.

 

 

Moderator może nadawać zaufanym użytkownikom również uprawnienia moderatora. Jako moderator masz możliwość zatwierdzania, edytowania, odrzucania lub kasowania publikowanych notatek oraz dodawanych do nich komentarzy.