Regiony się promują
5 osób
Moderatorzy:
    mrtswtk Ola

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: wszyscy
Moderacja: tylko niezaufani
RSS RSS
Zarejestruj się

03/01/14 od mrtswtk
W temacie: Nasze podwórko

Kraków jest szczęśliwy

Krakowianie w odpowiedzi na projekt "24 Hours Of Happy" Pharrella Williamsa.

Piosenka Happy Pharrella Williamsa to utwór, który oryginalnie znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu animowanego Minionki Rozrabiają. Stał się jednak na tyle popularny, że muzyk poszedł dalej - stworzył projekt pierwszego na świecie teledysku, który trwa całą dobę, dostarczając w ten sposób 24 godziny szczęścia i radości.

Wchodząc na stronę 24 Hours Of Happy zobaczymy teledysk z udziałem różnych ludzi, z różnych stref czasowych, którzy robią różne pocieszne rzeczy o różnych porach dnia i nocy (w zależności od tego w jakiej godzinie wejdziemy na stronę). Na ogół po prostu tańczą.

Tyle słowem wstępu. Przechodzimy do meritum - w odpowiedzi właśnie na powyższy projekt grupa kreatywna Lee Bros nakręciła własny teledysk z udziałem szczęśliwych i roztańczonych Krakowian:

Jak się podoba? Pharrellowi Williamsowi musiało spodobać się bardzo, bo muzyk podzielił się klipem ze swoimi fanami na jego oficjalnym facebookowym profilu. Wow! Takiej reklamy można pozazdrościć. Zwłaszcza, że film nie powstał w celach komercyjnych. Ot, taka zabawa ze znajomymi znajomych i kilkoma przypadkowymi przechodniami, jak sami przyznali jego twórcy.

Mi się podoba. Tworzy to wizerunek mieszkańców Krakowa jako ludzi nie tylko radosnych, ale i spontanicznych w swoich działaniach. Na koniec dorzucam jeszcze making of: