Przestrzeń, forma, idea
5 osób
Moderatorzy:
    Marzena

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: autorzy
Moderacja: przed publikacją
RSS RSS
Zarejestruj się

Cudze chwalicie swojego nie znacie

Kilkaset hoteli w konkursie architektonicznym, a wygrał nasz - w Lidzbarku Warmińskim na Mazurach. Pewnie mało kto z nas wie, jak ten hotel w ogóle wygląda. Powstał on w zmodernizowanych budynkach podzamcza, które znajduję się blisko Zamku Biskupów Warmińskich. 

Hotel w Lidzbarku Warmińskim na Mazurach Hotel w Lidzbarku Warmińskim na Mazurach (http://www.stukupuku.com/fo...)

Hotel Krasicki zgarnął nagrody: Best new hotel construction and design w Europie i na świecie. Rozgromił konkurencję z całego świata, ale patrząc na design, połączenie dawnej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami dało niesamowity klimat.

recepcja w hotelu Krasickim w Lidzbarku Mazurskim na Mazurach recepcja w hotelu Krasickim w Lidzbarku Mazurskim na Mazurach (http://cdn17.muratorplus.sm...)

Wnętrza hotelu i pokoi pokazują genialne rozwiązania nowoczesnych przestrzeni, które jednak nie drażnią oka, nie są zupełnie odmienną częścią,  a świetnym dopełnieniem całej realizacji. Pokoje w hotelu są niepowtarzalne, nawiązujące również do wielkich osobowości, które pojawiały się w Lidzbarku (np. Mikołaja Kopernika)

Pokój w hotelu Krasickim w Lidzbarku Warmińskim Pokój w hotelu Krasickim w Lidzbarku Warmińskim (http://www.bryla.pl/bryla/5...)

Pokój w hotelu w Lidzbarku Warmińskim Pokój w hotelu w Lidzbarku Warmińskim (http://www.stukupuku.com/bl...)

Chcielibyście odpocząć w takim hotelu? Mnie osobiście hotel przekonuje bardzo.

(Piotr Ostrowski /http://www.archirama.pl/artykul/galeria/najpiekniejszy-hotel-na-swiecie-jest-w-lidzbarku-hotel-krasicki-w-gotyckim-zamku,1358/634/4840/#zdjecie)

(http://www.stukupuku.com/bl...)

(http://www.stukupuku.com/bl...)

 

 

Mówi się o tym we wpisach (lub komentarzach do nich):


Notatki o podobnych miejscach: