Między programami
7 osób
Moderatorzy:
    Antisaina
Autorzy strony:
    MarcinM Antisaina Marzena
Subskrybenci:
    Ola Marzena Agata Atavus Antisaina AgnesO ruda

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: wszyscy
Moderacja: tylko niezaufani
RSS RSS
Zarejestruj się

04/12/13 od Antisaina
W temacie: Inicjatywy i pomysły

Zareklamować siebie

portfolio

Nie jest to takie proste. Większość ludzi pozostaje przy zwykłym CV, które stało się standardem. Coraz modniejszy staje się również List Motywacyjny - widywałam ogłoszenia, gdzie na stanowiska typu sprzedawca pracodawca go wymagał.

Co jakiś czas jednak docierają do mnie ciekawe pomysły niektórych ludzi. Jak przyciągnąć uwagę pracodawcy? Najlepiej swoją nietuzinkową kreatywnością. Nie jest to łatwe i wymaga nie lada pomysłowości.

W mediach co rusz podchwytywany jest ten temat przy bardziej spektakularnych lub ciekawych pomysłach. Jednak jeśli raz taki pomysł został wykorzystany i nagłośniony - nie ma co go powtarzać, tylko wymyślić coś swojego.

Ktoś ma pomysł jak powinien zareklamować się fotograf? Tak, portfolio. Często przesyłane w formie papierowej lub elektronicznej do pracodawcy. W dobie internetu większość fotografów posiada swoje strony internetowe lub inne miejsca w sieci, gdzie umieszczają swoje portfolia. Jednak czy to wystarczy aby pozyskać zlecenie?

Na ciekawy pomysł wpadł Jens Lennartsson, wykorzystując nie tylko papierowe portfolio, ale dołączając do przesyłki coś jeszcze...

 Minusem tego pomysłu jest jego kosztowność. Osobiście chyba bym się na coś takiego nie zdecydowała ze względu na koszty. Będę myślała dalej nad czymś innym.

Ostatnio komentowane na stronie:
13/06/2014 Marzena

FIFA World Cup

i reklama McDonald's
5 komentarzy, ostatni z 20/06/2014 od Marzena
26/05/2014 Marzena

Pomysł na reklamę

linii lotniczych
6 komentarzy, ostatni z 27/05/2014 od Marzena
17/04/2014 Marzena

Reklama Kia Soul

postawiła na chomiki
2 komentarze, ostatni z 17/04/2014 od Marzena