Między programami
7 osób
Moderatorzy:
    Antisaina
Autorzy strony:
    MarcinM Antisaina Marzena
Subskrybenci:
    Ola Marzena Agata Atavus Antisaina AgnesO ruda

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: wszyscy
Moderacja: tylko niezaufani
RSS RSS
Zarejestruj się

16/12/13 od AgnesO
W temacie: Wszystko dla pieniędzy

Instagram na słodkich piankach

czyli zdjęcia do jedzenia

Popularność fotografii jest dzisiaj tak wielka, że nie wyobrażamy sobie świata bez ciągłego strzelania, cykania, łapania momentów za pomocą aparatu. Każdy robi zdjęcia. W ostatnich latach, amatorów fotografowania przyszło jeszcze więcej, a to za sprawą jednej malutkiej aplikacji na telefon, o nazwie Instagram.

Nasze zdjęcia nigdy nie były tak doskonałe. Instagram w ciągu 5 sekund, nawet najbardziej nieciekawe zdjęcie, zamieni w małe arcydzieło. Wiedzą o tym doskonale wierni użytkownicy aplikacji. Ponadto, także w ciągu tych 5 sekund, mamy możliwość pokazania tego co właśnie porabiamy całemu światu albo przynajmniej znajomym. Możemy też sprawdzić co zjadła na śniadanie Rihanna i gdzie spędza wakacje Kanye West.

Instagram Filters Instagram Filters (http://en.wikipedia.org/wik...)

Instagram versione Instagram versione (http://en.wikipedia.org/wik...)

Aplikacja opanowała świat, ale to nie wystarcza. Instagram wpadł na pomysł, aby umożliwić użytkownikom... jedzenie swoich zdjęć. Skoro tak bardzo lubimy te kolorowe instagramowe zdjęcia, to czemu by nie umieścić ich na jadalnych marshmallows? Szczególnie, że wiele z instagramowych fotek, to zdjęcia smakowitego jedzenia.

Na stronie Boomf, możemy zamówić swoje zdjęcia na słodkich piankach. A więc "SNAP, ROAST or DUNK and ENJOY"! W tym artykule znajdziecie między innymi zdjęcia instagramowych pianek.

Boomf na pewno nie zdobędzie takiej popularności, co sam Instagram, ale trzeba docenić baaardzo oryginalny pomysł na dodatkową reklamę.

Ostatnio komentowane na stronie:
13/06/2014 Marzena

FIFA World Cup

i reklama McDonald's
5 komentarzy, ostatni z 20/06/2014 od Marzena
26/05/2014 Marzena

Pomysł na reklamę

linii lotniczych
6 komentarzy, ostatni z 27/05/2014 od Marzena
17/04/2014 Marzena

Reklama Kia Soul

postawiła na chomiki
2 komentarze, ostatni z 17/04/2014 od Marzena