Lingea

5 osób
Ariańska 18/1
31-505 Kraków
Polska

lingea.pl/

telefon:
Lingea:
124113548

e-mail:
mateusz:
jablonski@lingea.pl
Moderatorzy:
    Mateusz

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: przedstawiciele
Moderacja: przed publikacją
RSS RSS

Lingea


Lingea to międzynarodowa firma z oddziałami w Polsce, Czechach (centrala), Słowacji, Niemczech, Rumunii i na Węgrzech. Lingea specjalizuje się w produkcji i sprzedaży słowników oraz narzędzi językowych - książkowych oraz elektronicznych. Udostępnia także darmowe słowniki internetowe www.slowniki.lingea.pl oraz www.dict.com - z rozmówkami, gramatyką oraz przykładami wykorzystania słów.

27/08/14 publiczna

Sprytne słowniki Lingea

jak szybko i efektywnie uczyć się języka

Czym tak niezwykłym odznaczają się sprytne słowniki wydawnictwa Lingea, że zaufały im już setki ludzi? Dlaczego cenią je zarówno ludzie młodzi jak i starsi? Wszystko to za sprawą przejrzystego układu, różnorodności zawartych treści oraz niskiej ceny.

Do języka angielskiego, francuskiego i niemieckiego dołączyły ostatnio: rosyjski, włoski i hiszpański. Do końca sierpnia w atrakcyjnej cenie można je kupić w naszym sklepie internetowym na www.lingea.pl

Sprytny słownik angielski Sprytny słownik angielski (Lingea)

Jak na słownik przystało, w środku znajdziemy część słownikową obejmującą ponad 30 000 haseł, prawie 60 000 tłumaczeń oraz około 10 000 przykładów z idiomami i frazeologizmami włącznie. Część słownikowa cechuje się przejrzystością, którą zawdzięczamy zastosowaniu różnych kolorów i grubości czcionek. Dodatkowo kłopotliwe wyrazy zostały omówione w specjalnych ramkach, jak w przykładzie poniżej. Słownik dzieli się na dwie części: polsko-obcnojęzyczną i obcojęzyczno-polską.

Jedna ze stron sprytnego słownika włoskiego - część włosko-polska Jedna ze stron sprytnego słownika włoskiego - część włosko-polska (Lingea)

Drugą częścią są rozmówki, bardzo popularne wśród podróżników i przydatne dla uczących się języków samodzielnie. Na kilkudziesięciu stronach zawarto najpotrzebniejsze i najczęściej używane zwroty, które przydadzą się podczas zakupów, podróży, wizyty w restauracji czy życiu codziennym. Więcej o rozmówkach przeczytacie w jednym z naszych poprzednich wpisów, a wersję internetową przetestujecie na www.slowniki.lingea.pl.

Rozmówki w sprytnym słowniku hiszpańskim Rozmówki w sprytnym słowniku hiszpańskim (Lingea)

Ostatni blok to szczegółowy przegląd gramatyki, wraz z przykładami ilustrującymi użycie omawianych zasad w praktyce. 

  Gramatyka języka rosyjskiego w sprytnym słowniku Gramatyka języka rosyjskiego w sprytnym słowniku (Lingea)

Z naszych doświadczeń oraz rozmów z klientami i znajomymi wynika jasno, że dla podróżnika zestawienie rozmówek ze słownikiem ma największy sens. Znając język często brakuje nam "słówka" lub po prostu nie rozumiemy co rozmówca do nas mówi, czasami zdarzy się kompletne zaćmienie i potrzebna będzie pomoc rozmówek. Sprytne słowniki pomogą w każdej możliwej sytuacji, a ich niewielki rozmiar i waga sprawiają, że możemy je mieć zawsze przy sobie!

Więcej informacji, przykładowych stron oraz całą ofertę znajdziesz w naszym sklepie internetowym www.lingea.pl.

  • (Lingea)
  • (Lingea)
  • (Lingea)
  • (Lingea)
  • (Lingea)
Ostatnio komentowane na stronie:
01/09/2014 Mateusz

Gramatyki

2 komentarze, ostatni z 01/09/2014 od Mateusz