Lingea

5 osób
Ariańska 18/1
31-505 Kraków
Polska

lingea.pl/

telefon:
Lingea:
124113548

e-mail:
mateusz:
jablonski@lingea.pl
Moderatorzy:
    Mateusz

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: przedstawiciele
Moderacja: przed publikacją
RSS RSS

Lingea


Lingea to międzynarodowa firma z oddziałami w Polsce, Czechach (centrala), Słowacji, Niemczech, Rumunii i na Węgrzech. Lingea specjalizuje się w produkcji i sprzedaży słowników oraz narzędzi językowych - książkowych oraz elektronicznych. Udostępnia także darmowe słowniki internetowe www.slowniki.lingea.pl oraz www.dict.com - z rozmówkami, gramatyką oraz przykładami wykorzystania słów.

28/08/14 publiczna

Słownik edukacyjny

1 września tuż-tuż!

Za oknami piękna polska jesień zwiastuje koniec wakacji. Pora na nowo spakować do tornistrów piórniki, zeszyty oraz książki i z uśmiechem na twarzy rozpocząć kolejną intelektualną przygodę. W nadchodzącym roku szkolnym wśród niezbędnych dla młodego odkrywcy pomocy naukowych nie powinno zabraknąć nowej pozycji wydawnictwa LingeaAngielsko-polskiego polsko-angielskiego słownika edukacyjnego.

Angielsko-polski i polsko-angielski słownik edukacyjny Angielsko-polski i polsko-angielski słownik edukacyjny (Lingea)

Angielsko-polski polsko-angielski słownik edukacyjny to książka przeznaczona nie tylko dla zaawansowanych użytkowników języka angielskiego. Zawiera aktualny zasób słownictwa, w tym ponad 50 000 haseł, 130 000 tłumaczeń, 11 000 przykładów, idiomów i frazeologizmów oraz prawie 300 adnotacji dydaktycznych, dzięki którym można dowiedzieć się między innymi, jaka jest różnica między słowami intense i intensive oraz dlaczego angielskiego wyrazu Eskimo lepiej nie używać w Ameryce Północnej.

Niewątpliwą zaletą publikacji jest dołączony zarys gramatyki angielskiej i spis czasowników nieregularnych.

Regularna cena: 59 zł. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego na www.lingea.pl

Ostatnio komentowane na stronie:
01/09/2014 Mateusz

Gramatyki

2 komentarze, ostatni z 01/09/2014 od Mateusz