Lingea

5 osób
Ariańska 18/1
31-505 Kraków
Polska

lingea.pl/

telefon:
Lingea:
124113548

e-mail:
mateusz:
jablonski@lingea.pl
Moderatorzy:
    Mateusz

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: przedstawiciele
Moderacja: przed publikacją
RSS RSS

Lingea


Lingea to międzynarodowa firma z oddziałami w Polsce, Czechach (centrala), Słowacji, Niemczech, Rumunii i na Węgrzech. Lingea specjalizuje się w produkcji i sprzedaży słowników oraz narzędzi językowych - książkowych oraz elektronicznych. Udostępnia także darmowe słowniki internetowe www.slowniki.lingea.pl oraz www.dict.com - z rozmówkami, gramatyką oraz przykładami wykorzystania słów.

11/07/14 publiczna

Rozmówki

Teraz jeszcze bardziej podręczne!

Rozmówki dla wielu podróżników są nieodłącznym wyposażeniem plecaka. Przydają się szczególnie podróżującym na własną rękę, tym którzy nie mają wsparcia rezydenta czy przewodnika. Dają pewność, że porozumiemy się z miejscowymi, wsiądziemy do właściwego pociągu, a nawet zamówimy wybranego przez nas drinka. 

Lingea posiada największą w Polsce ofertę rozmówek. Oprócz najbardziej znanych europejskich języków w ofercie znajdziecie również mniej znane języki jak serbski czy litewski, a ponadto coraz więcej języków z bliższego i dalszego wschodu: chiński, japoński, wietnamski, koreański, tajski czy arabski.

Część oferty połączona promocją z przewodnikami Sklepu Podróżnika Część oferty połączona promocją z przewodnikami Sklepu Podróżnika (Lingea)

Wychodząc na przeciw potrzbom użytkowników, Lingea przygotowała cały zestaw rozmówek w formie ebooków. Teraz turysta może przeglądać je na tablecie, smartfonie czy czytniku ebooków. Zawsze tam gdzie tego potrzebuje. I kupić je tam, gdzie tego potrzebuje, bo już za kilka dni oferta pojawi się w najlepszych księgarniach internetowych oraz w naszym sklepie

Stoisko na warszawskich Targach Książki zapełnione rozmówkami i słownikami Stoisko na warszawskich Targach Książki zapełnione rozmówkami i słownikami (Lingea)

Dodatkowym atutem jest cena, już chyba tradycyjnie niższa niż w przypadku wersji drukowanej. A należy spodziewać się atrakcyjnych promocji :)

Obraz rozmówek w darmowym internetowym słowniku www.slowniki.lingea.pl Obraz rozmówek w darmowym internetowym słowniku www.slowniki.lingea.pl (Lingea, http://www.slowniki.lingea....)

Jeżeli chcesz zobaczyć nasze rozmówki, zaglądnij na bezpłatną stronę www.slowniki.lingea.pl gdzie znajdziesz zarówno słowniki, gramatykę, wykorzystanie słówek jak i rozmówki właśnie. Całą naszą ofertę znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy!

Ostatnio komentowane na stronie:
01/09/2014 Mateusz

Gramatyki

2 komentarze, ostatni z 01/09/2014 od Mateusz