Lingea

5 osób
Ariańska 18/1
31-505 Kraków
Polska

lingea.pl/

telefon:
Lingea:
124113548

e-mail:
mateusz:
jablonski@lingea.pl
Moderatorzy:
    Mateusz

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: przedstawiciele
Moderacja: przed publikacją
RSS RSS

Lingea


Lingea to międzynarodowa firma z oddziałami w Polsce, Czechach (centrala), Słowacji, Niemczech, Rumunii i na Węgrzech. Lingea specjalizuje się w produkcji i sprzedaży słowników oraz narzędzi językowych - książkowych oraz elektronicznych. Udostępnia także darmowe słowniki internetowe www.slowniki.lingea.pl oraz www.dict.com - z rozmówkami, gramatyką oraz przykładami wykorzystania słów.

08/07/14 publiczna

Językowa gra miejska we Wrocławiu

Wrocławskie szkoły językowe łączą siły we wspólnym projekcie

W niedzielę 29 czerwca odbyła się wrocławska językowa gra miejska organizowana przez najlepsze wrocławskie szkoły skupiające się tylko na jednym języku: Le Rêve, El sueño, Bona, International House, Instytut Austriacki, Nihao i Matsumi. 

Zadaniem uczestników było rozwiązywanie zagadek i wykonywanie zadań specjalnych. W każdym miejscu otrzymywali zagadki językowe, które poprowadziły ich do kolejnego stanowiska. Jako potwierdzenie dotarcia do danej bazy uczestnicy otrzymywali pieczątki. W każdej szkole na uczestników czekały również różne atrakcje związane z danym krajem. 

Nagrody były bardzo atrakcyjne, m.in. kursy językowe oraz pozycje wydawnictwa Lingea, związane z językami uczestniczącymi w grze. Zwycięzcy otrzymali m.in. rozmówki włoskie, hiszpańskie, francuskie i niemieckie, a także bardziej egzotyczne - chińskie i arabskie.

Nasze książki czekają aż trafią w ręce zwycięzców Nasze książki czekają aż trafią w ręce zwycięzców (Centrum Języka i Kultury Włoskiej BONA)

Zawodnicy otrzymują nagrody, m.in. słowniki i rozmówki Lingea Zawodnicy otrzymują nagrody, m.in. słowniki i rozmówki Lingea (Centrum Języka i Kultury Włoskiej BONA)

  • (Centrum Języka i Kultury Włoskiej BONA)
  • (Centrum Języka i Kultury Włoskiej BONA)
  • (Centrum Języka i Kultury Włoskiej BONA)
  • (Centrum Języka i Kultury Włoskiej BONA)
Ostatnio komentowane na stronie:
01/09/2014 Mateusz

Gramatyki

2 komentarze, ostatni z 01/09/2014 od Mateusz