Lingea

5 osób
Ariańska 18/1
31-505 Kraków
Polska

lingea.pl/

telefon:
Lingea:
124113548

e-mail:
mateusz:
jablonski@lingea.pl
Moderatorzy:
    Mateusz

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: przedstawiciele
Moderacja: przed publikacją
RSS RSS

Lingea


Lingea to międzynarodowa firma z oddziałami w Polsce, Czechach (centrala), Słowacji, Niemczech, Rumunii i na Węgrzech. Lingea specjalizuje się w produkcji i sprzedaży słowników oraz narzędzi językowych - książkowych oraz elektronicznych. Udostępnia także darmowe słowniki internetowe www.slowniki.lingea.pl oraz www.dict.com - z rozmówkami, gramatyką oraz przykładami wykorzystania słów.

01/09/14 od Mateusz

Gramatyki

Rok szkolny to czas nowych wyzwań, także tych językowych! Nie od dziś wiadomo, że nauka języka obcego wiąże się nie tylko z przyswajaniem nowej ilości słówek. Coraz powszechniejsze jest przekonanie, że liczy się nie tylko to, co mówimy, ale również jak.

Gramatyka rosyjska Gramatyka rosyjska (Lingea)

W opanowaniu podstawowych zasad gramatycznych języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i hiszpańskiego z pomocą przyjdzie nam Gramatyka każdego z wymienionych powyżej języków opracowana przez wydawnictwo Lingea. Publikacja to kompendium wiedzy na temat najważniejszych zagadnień gramatycznych, zawierające jasne i zwięzłe objaśnienia, szczegółowy indeks oraz liczne przykłady zaczerpnięte z mowy potocznej. Ponadto zaletę wydania stanowi jego niewielki rozmiar, przejrzysty układ zagadnień i kolorowa czcionka.

Oddajemy głos twórcom gramatyk:

Zawarte w książkach objaśnienia zagadnień gramatycznych ograniczyliśmy do minimum i uzupełniliśmy je przejrzystymi tabelkami, które umożliwjają szybkie i łatwe zorientwanie się w danym temacie. Każde zjawisko jest ilustrowane dużą ilością przykładów, które zostały starannie wybrane z prasy oraz z wiarygodnych źródeł internetowych, dzięki czemu odzwierciedlają rzeczywisty stan współczesnego języka.

Oprócz uwag praktycznych, na końcu części gramatycznej znajdują sie informacje dotyczące reguł tworzenia wyrazów wraz z przejrzystymi wykazami przedrostków i przyrostków, dzieki którym każdy może poszerzyć swój zasób słownictwa. Do publikacji dołączony jest również wykaz czasowników nieregularnych, w którym w jednym miejscu zostały zawarte wszystkie najważniejsze formy czasowników.

Darmową próbkę możliwości naszych publikacji dotyczących gramatyki znajdziecie na www.slowniki.lingea.pl, a więcej o nich przeczytacie w jednym z wcześniejszych wpisów.

Cena katalogowa gramatyk to 19,90. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego na www.lingea.pl

  • (Lingea)
  • (Lingea)
  • (Lingea)
  • (Lingea)
  • (Lingea)
  • (Lingea)
Ostatnio komentowane na stronie:
01/09/2014 Mateusz

Gramatyki

2 komentarze, ostatni z 01/09/2014 od Mateusz