Lingea

5 osób
Ariańska 18/1
31-505 Kraków
Polska

lingea.pl/

telefon:
Lingea:
124113548

e-mail:
mateusz:
jablonski@lingea.pl
Moderatorzy:
    Mateusz

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: przedstawiciele
Moderacja: przed publikacją
RSS RSS

Lingea


Lingea to międzynarodowa firma z oddziałami w Polsce, Czechach (centrala), Słowacji, Niemczech, Rumunii i na Węgrzech. Lingea specjalizuje się w produkcji i sprzedaży słowników oraz narzędzi językowych - książkowych oraz elektronicznych. Udostępnia także darmowe słowniki internetowe www.slowniki.lingea.pl oraz www.dict.com - z rozmówkami, gramatyką oraz przykładami wykorzystania słów.

26/01/15 publiczna

Biuro tłumaczeń

nowy projekt Lingea

Najnowszy projekt Lingea sp. z o.o. to biuro tłumaczeń, które właśnie rozpoczyna swoją działalność!

Już dziś możemy zaproponować naszym Klientom tłumaczenia w 27 parach językowych. A są to nie tylko najbardziej popularne języki europejskie, takie jak angielski, niemiecki, francuski czy hiszpański, ale także te mniej znane, np. szwedzki, rumuński czy węgierski, a także języki pozaeuropejskie (chiński, arabski). W naszej ofercie znajdują się zarówno przekłady pisemne tekstów ogólnych i specjalistycznych, jak i przekłady uwierzytelnione, wykonywane przez tłumaczy przysięgłych oraz tłumaczenia ustne. Dodatkowo można skorzystać z możliwości korekty tekstu sporządzonej przez native speakerów.

 

Dla większości tłumaczonych przez nas języków ukazały się rozmówki i słowniki wydawnictwa Lingea. Ich podstawowe wersje są dostępne na stronie internetowej www.slowniki.lingea.pl.

http://slowniki.lingea.pl/ http://slowniki.lingea.pl/ (http://slowniki.lingea.pl/)

Ostatnio komentowane na stronie:
01/09/2014 Mateusz

Gramatyki

2 komentarze, ostatni z 01/09/2014 od Mateusz