Klub festiwalowy
1 osoba
Moderatorzy:
    hejtuanek

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: autorzy
Moderacja: po publikacji
RSS RSS
Zarejestruj się

Fashion Philosophy

Fashion Week Poland w Łodzi

Czas: od 18/04/12 do 22/04/12
Miejsce: Łódź
Wysyłanie zgłoszeń tylko po zalogowaniu.

FashionPhilosophy Fashion Week Poland to jedna z najważniejszych cyklicznych imprez modowych w Polsce. W ramach kolejnej edycji, już w kwietniu, w Łodzi, będziemy mieli szansę zapoznać się z trendami na sezon jesień-zima 2012/2013. Tym razem spotkamy się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej na Księżnym Młynie (ul. Tymienickiego 22/24).

W ramach FashionPhilosophy zobaczymy pokazy uznanych projektantów (Designer Avenue), ale także debiutantów i modę alternatywną (OFF out of Schedule), prezentacje projektantów (Showroom) oraz marek odzieżowych (Concept Store).

Oprócz tego będziemy mogli wziąć udział w szkoleniach i seminariach (Let Them Know), zobaczyć wystawę fotografii modowej (Young Fashion Photographers Now) i przegląd inspirowanych modą filmów (Fashion Film Festival).

Tak jak co roku w wiosennej edycji Fashion Week, tak i tym razem odbędzie się także gala finałowa Konkursu dla Projektantów Ubioru "Złota Nitka".

Ceny biletów to od 25 zł (wejście do stref Showroom, Concept Store oraz na wystawę fotografii i festiwal filmowy) do 600 zł (wejście do wszystkich stref).
Istnieje również możliwość zakupu wejściówek VIP za 2.200 zł lub 2.900 - wraz z noclegiem, wyżywieniem i wstępem na after party.
Bilety można kupić tutaj.

Więcej informacji na stronie Fashion Week oraz stronie wydarzenia na facebooku.