Klub festiwalowy
1 osoba
Moderatorzy:
    hejtuanek

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: autorzy
Moderacja: po publikacji
RSS RSS
Zarejestruj się

Cieszanów Rock Festiwal

Trzecia edycja podkarpackiego Woodstocku

Czas: od 24/08/12 do 26/08/12
Miejsce: Cieszanów
Wysyłanie zgłoszeń tylko po zalogowaniu.

Tegoroczna edycja rockowego festiwalu w podkarpackim Cieszanowie zapowiada się wyjątkowo. Zgodnie z deklaracjami organizatorów, nie usłyszymy jednego tylko rodzaju rocka, ale przekrój wszystkich odmian tego gatunku muzycznego.

Na festiwal zjadą się gwiazdy z Polski i zagranicy, wśród nich szkocka gwiazda hardcore punku - The Exploited. Oprócz tego usłyszymy takich artystów jak T.Love, Lao Che, Kukiz & Piersi, Luxtorpeda, Coma, Habakuk, Indios Bravos, Ludzie Mili czy Pipes and Pints.

Oprócz koncertów gwiazd rocka, będziemy mogli posłuchać także nowych brzmień - podczas Przeglądu Młodych Zespołów. W tym roku do konkursu zgłosiło się ponad 100 zespołów z Polski, Wielkiej Brytanii, Litwy i Białorusi.

Podczas festiwalu odbędą się też wydarzenia towarzyszące. Wśród nich warsztaty muzyczne, turnieje sportowe, pokazy walk rycerskich czy kultowa akcja „UWOLNIJ KSIĄŻKʔ.

Ceny biletów są wyjątkowo niskie, jak na tak gwiazdorski line-up: 50zł (lub 60zł w dniu imprezy) za karnet trzydniowy oraz 20 zł (lub 25 zł w dniu imprezy) za karnet jednodniowy.
Dodatkowo wykupić można miejsce na polu namiotowym, które kosztuje 10 zł od osoby (za całe 3 dni).

Więcej informacji na stronie festiwalu.