Klub festiwalowy
1 osoba
Moderatorzy:
    hejtuanek

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: autorzy
Moderacja: po publikacji
RSS RSS
Zarejestruj się

15/05/12 od hejtuanek
W temacie: Muzyka

5. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie

Dźwięki wielkiego ekranu na żywo

Czas: od 24/05/12 do 26/05/12
Miejsce: Kraków
Wysyłanie zgłoszeń tylko po zalogowaniu.

Już 24 kwietnia w Krakowie rozpocznie się piąta edycja Festiwalu Muzyki Filmowej. Najwyższej jakości muzykę filmową będziemy mogli usłyszeć na żywo, w aranżacjach wybitnych muzyków.

Program festiwalu jest bardzo różnorodny. Będziemy mogli uczestniczyć w retrospektywach, koncertach galowych, monograficznych występach kompozytorów muzyki filmowej czy dużych pokazach plenerowych.

Wśród zaproszonych artystów znaleźli się między innymi Wojciech Kilar, Julie Taymor, Elliot Goldenthal, Tom Tykwer, Reinhold Heil i Johnny Klimek. Festiwal rozpocznie się od pokazu filmu Pachnidło z muzyką wykonywaną na żywo, w specjalnie w tym celu przygotowanej aranżacji.

Wśród wydarzeń festiwalowych przewidziano również przegląd filmowy w Kinie Pod Baranami oraz Akademie Festiwalowe - czyli panele dyskusyjne i spotkania z ekspertami.

Karnety na wszystkie koncerty festiwalu są dostępne w cenach 150 zł (sektor A) oraz 70 zł (sektor B). Pełen program festiwalu i informacje o biletach na pojedyncze koncerty, dostępne na stronie festiwalu.