Beşem Travel

1 osoba
Moderatorzy:
    7magda76

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: przedstawiciele
Moderacja: przed publikacją
RSS RSS

Marmaris - pod słońcem Anatolii !

Zwiedzanie Marmaris i tureckich atrakcji turystycznych

Beşem Travel - Dajemy to, co obiecujemy !

Jesteśmy Tour Operatorem i członkiem Tureckiego Stowarzyszenia Agencji Turystycznych. Działamy już na rynku od trzynastu lat, a nasz zespół, to grupa ludzi doświadczonych w dziedzinie turystyki. Organizujemy wycieczki fakultatywne oraz rekreacyjne z Marmaris, Turunç i Içmeler.

 

Dzięki założonej przez nas w języku polskim stronie internetowej, możesz nie tylko dowiedzieć się czegoś więcej o samym kurorcie  i jego okolicach, czy też przejrzeć ofertę wycieczek, ale na spokojnie, będąc jeszcze w domu, zaplanować swoje wakacje z głową i dokonać  rezerwacji online. Pamiętaj, że jak już przyjedziesz na wakacje do Marmaris, to głowę na pewno stracisz...dla Marmaris !

 

Po przemierzeniu resortu wszerz i wzdłuż, przyjdzie pora by rozejrzeć się po jego pięknych okolicach, a nawet wybrać się nieco dalej, do największych atrakcji Turcji w jej zachodniej części. Jeśli planujesz Jeep Safari, Konne Safari, czy jazdę Quadami, a nawet rejsy łodzią, to dotrzesz do urokliwych zakątków otaczających ten kurort. Wybierając się dalej, np. na wycieczkę do pełnego tajemnic starożytnego Efezu, zachwycających Pamukkle czy nad wijącą się rzekę Dalyan, poznasz nie tylko te słynne, ciekawe miejsca, ale też zobaczysz jak żyją Turcy poza kurortami - na wsiach, i w zwykłych miasteczkach. Zobaczysz cudowne górzyste krajobrazy i przemierzysz kręte anatolijskie drogi.

Efez Efez

 

 

 

Zapraszamy na stronę http://pl.excursionmarmaris.co.... Wakacje w Marmaris - dowiedz się więcej o kurorcie i wycieczkach już teraz. 

  • Marmaris Marmaris
  • Marmaris Marmaris
  • Marmaris wieczorową porą Marmaris wieczorową porą
  • Marmaris - marina Marmaris - marina
  • Marmaris - zamek Marmaris - zamek
  • Okolice Marmaris - rejsy Okolice Marmaris - rejsy

Mówi się o tym we wpisach (lub komentarzach do nich):

http://pl.excursionmarmaris.com/.