Akademia Podróży


Moderatorzy:
    Cmyk AkademiaPodrozy

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: przedstawiciele
Moderacja: przed publikacją
RSS RSS

Akademia Podróży


Organizujemy incentive travel - imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, szkolenia i konferencje, branżowe i korporacyjne zawody sportowe oraz wycieczki turystyczne.

O nas

Serdecznie dziękujemy, że zdecydowaliście się poświęcić nam najbliższe chwile, aby zapoznać się z naszymi propozycjami.

Zastanawiacie się, co to jest ta Akademia Podróży?

W odpowiedzi na Państwa potrzeby organizujemy incentive travel - imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, szkolenia i konferencje, branżowe i korporacyjne zawody sportowe oraz wycieczki turystyczne.

Nasz Zespół ma już kilkanaście lat doświadczenia w branży turystycznej i szkoleniowej oraz zrealizował wiele udanych imprez.

Posiadamy wszelkie zezwolenia, gwarancje i koncesje niezbędne dla organizatorów i pośredników turystycznych oraz ubezpieczenie OC działalności gospodarczej.

Podróżowanie jest naszą pasją. To dzięki temu nawet w najdalszych zakątkach świata odkrywamy super miejsca i realizujemy najśmielsze pomysły na udane spędzenie czasu przeznaczonego na integrację, szkolenie czy wypoczynek. Państwu i Państwa Gościom proponujemy tylko sprawdzone przez nas rozwiązania, a tym samym gwarantujemy udane i jedyne w swoim rodzaju imprezy, które wszyscy długo będą pamiętać.

Realizujemy różnego typu imprezy dla firm, jednak najbardziej pociąga nas tworzenie scenariusza zgodnie z Państwa życzeniem. Współpracując z Państwem uwzględniamy wszystkie, nawet te najdrobniejsze wymagania.

Szyjemy na miarę

  • - do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie,
  • - osobiście nadzorujemy realizację każdej imprezy,
  • - korzystamy tylko ze sprawdzonych przez nas obiektów i miejsc,
  • - jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie realizacji projektu,
  • - patrzymy na realizowaną imprezę przez pryzmat Państwa potrzeb
  • - Państwa cele są naszymi celami.

Na dalszych stronach znajdziecie kilka przykładów imprez, które organizujemy. Oczywiście każda z nich może nabrać charakteru i oprawy zgodnie ze specyfiką branży Waszej firmy.

Czy nie nadszedł już czas aby kolejne szkolenia i konferencje Państwa firmy przenieść ze standardowej sali konferencyjnej na plażę, a może na komfortowy statek wycieczkowy? Może wyprawa w świat kosmosu będzie równie dobrym pomysłem?

Poszukajmy pomysłu na imprezę inną niż do tej pory!