7 fotografii
159 osób
Moderatorzy:
    pioter Ola ruda
Subskrybenci:
    pinot Chris888 pioter pictori colgen IDB roxa Grzania przybor jacek.bralski Diabella kajtson
pokaż więcej

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: wszyscy
Moderacja: po publikacji
RSS RSS
Zarejestruj się

I jak tu się nie zakochać

w Lagos

Lagos to miasto znajdujące się w Portugali ok. 4,5h autokarem od Lizbony (za ok. 20 euro można się tam z niej dostać). I uwierzcie mi - warto. Szczególnie dla miłośników pięknej natury, przepięknych plaż. Myślę, że to właśnie te plaże przyciągają największą grupę turystów w to miejsce. Nie zmienia to jednak faktu, że w drodze na plaże można podziwiać miasto i równie piękne jego uroki.

(Joanna Cudziło)

(Joanna Cudziło) Na miejscu polecam przemieszczać się tylko na piechotę, bo jest tam naprawdę pięknie. Jednak dla tych, których długie spacery mogą naprawdę zmęczyć znalazłam alternatywę!

(Joanna Cudziło) Gdy dojdziemy do plaży nie możemy wyjść z podziwu (przynajmniej ja nie mogłam). Zdjęcia niestety robiłam trochę pod światło, dlatego kolory nie są tak piękne jak w rzeczywistości, nie zmienia to jednak faktu, że już po nich możecie sobie wyobrazić, czy chcielibyście odpocząć na takiej plaży...

(Joanna Cudziło)

(Joanna Cudziło) Kolory są tam naprawdę piękne i żywe. Pełnie kolorów spotkać można nawet w zwykłej, małej uliczce. (Zwróćcie uwagę na cudowne, namalowane na ścianie ślimaki). (Joanna Cudziło) Cena za nocleg w hostelu to około 15-20 euro, dlatego można zainwestować w wyjazd do Lagos, jeśli będziecie w Portugalii. Naprawdę polecam!

 

Ostatnio komentowane na stronie:
13/07/2019 Grzania

Peru

spełnienie marzenia
5 komentarzy, ostatni z 14/07/2019 od Grzania
16/08/2016 pioter

Toruń wieczornie

7 zdjęć
4 komentarze, ostatni z 04/03/2019 od bt
Notatki o podobnych miejscach: