7 fotografii
159 osób
Moderatorzy:
  pioter Ola ruda
Subskrybenci:
  pinot Chris888 pioter pictori colgen IDB roxa Grzania przybor jacek.bralski Diabella kajtson
pokaż więcej

Ustawienia strony:

Widoczność: wszyscy
Publikować mogą: wszyscy
Moderacja: po publikacji
RSS RSS
Zarejestruj się

31/08/14 od maniek98
W temacie: KONKURS "7 fotografii z wakacji"

Chorwacja

Podaca, Bol, Makarska

Plaża, słońce, morze, piękne krajobrazy... Czego chcieć więcej? Zdjęcia ukazują najpiękniejsze miejsca oraz widoki nie tylko w riwierze Makarskiej, ale i na wyspie Bol. Każdemu kto chce naprawdę wypocząć mogę śmiało polecić Podacę - to niewielkie ale urokliwe miasteczko :) 

 • Widok w nocy, Podaca. Zdjęcia nie oddają w pełni magii tego miejsca ;) Widok w nocy, Podaca. Zdjęcia nie oddają w pełni magii tego miejsca ;) (Magdalena Janczura)
 • Port w miejscowości Makarska. Stąd wypływamy w rejs statkiem na wyspy Hvar i Brać. Port w miejscowości Makarska. Stąd wypływamy w rejs statkiem na wyspy Hvar i Brać. (Magdalena Janczura)
 • Wyspa Brać, półwysep Bol. Wyspa Brać, półwysep Bol. (Magdalena Janczura)
 • Popularne w tym regionie rakije, oliwy z oliwek, miody lawendowe, mandarynkowe... oraz dżemy. Wszystko w 100% naturalne i smaczne! Obok suszone figi, świeże nektaryny, ogromne arbuzy i ajvary. Smaki Chorwacji :) Popularne w tym regionie rakije, oliwy z oliwek, miody lawendowe, mandarynkowe... oraz dżemy. Wszystko w 100% naturalne i smaczne! Obok suszone figi, świeże nektaryny, ogromne arbuzy i ajvary. Smaki Chorwacji :) (Magdalena Janczura)
 • Zapierające dech w piersiach zachody słońca.. Zapierające dech w piersiach zachody słońca.. (Magdalena Janczura)
 • Chmury leżące na górach, cudowny widok :) Chmury leżące na górach, cudowny widok :) (Magdalena Janczura)
 • Pod wodą mogliśmy zaobserwować jeżowce, rozgwiazdy, muszle (często te z krabami), rafy.. a kolorowe rybki przepływały nam pomiędzy nogami :) Pod wodą mogliśmy zaobserwować jeżowce, rozgwiazdy, muszle (często te z krabami), rafy.. a kolorowe rybki przepływały nam pomiędzy nogami :) (Magdalena Janczura)
Ostatnio komentowane na stronie:
13/07/2019 Grzania

Peru

spełnienie marzenia
5 komentarzy, ostatni z 14/07/2019 od Grzania
16/08/2016 pioter

Toruń wieczornie

7 zdjęć
4 komentarze, ostatni z 04/03/2019 od bt